$
משפט

בלעדי לכלכליסט

500 פריטים של "אדמה" למכירה: מכדורי רגל של ברצלונה לכוס קידוש מהרב פינטו

המפרק של חברת הנדל"ן אדמה, עו"ד חגי אולמן, יקיים מכירה פומבית של פריטי החברה. בין השאר, שולחן דיונים בשווי 66 אלף שקל, או ארבע כורסאות במחיר 20.4 אלף שקל לכל אחת

גולן חזני 20:0610.08.16

שלוש עבודות אמנות של האמנים ליאור פילוסוף שורק וענת אקשטיין, ארבעה מחשבי IMAC של אפל, בקבוק קוניאק בעיצוב של remy martin ומקרר יינות ל 215 בקבוקים תוצרת יורוקייב - הם חלק מהקרוב ל-500 פריטים שיוציא המפרק של חברת הנדל"ן אדמה, עו"ד חגי אולמן, למכירה פומבית מחרתיים (ו').

 

לרשימה המלאה לחץ כאן

 

 

 

ברשימה ישנם פריטים יקרים מצד אחד, כמו 18 כסאות מפוארים מתוצרת גרמניה שנרכשו בקסטיאל, כמו כל פריטי הריהוט האחרים, ואשר הערכת שמאי נקבה במחיר של 13.8 אלף שקל לכל אחד, שולחן דיונים בשווי 66 אלף שקל, ארבע כורסאות בצבע כחול נייבי שהערכת שמאי נקבה במחיר של 20.4 אלף שקל לכל אחת.

 

מפרק "אדמה" עו"ד חגי אולמן מפרק "אדמה" עו"ד חגי אולמן צילומים: אוראל כהן וישראל הדרי

 

הפריטים מצביעים על האהדות הקטנות של אורן קובי, הבעלים של אדמה. למשל במכירה יוצעו ארבעה כדורי רגל לאספנות של קבוצת ברצלונה, בצבעים שונים של קבוצת הכדורגל ברצלונה. פריט אחר מצביע על קרבה מפתיעה של קובי לרב יאשיהו פינטו – כוס קידוש עם תחתית מכסף מעוטר וחריטה – הרב פינטו.

 

יש גם פריטים קטנים שיוצעו במכירה, כמו שלושה קנקני שתיה, חמש קופסאות נייר "צץ-רץ" לניגוב ידיים, סולם מתכת, שלושה טוסטרים קטנים, ושתי מכונות קפה נספרסו.

 

המכירה תתבצע ביום שישי החל מ-11 בבוקר במשרדי אדמה במגדל המוזיאון בת"א.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x