שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

אורי אבל מונה למנכ"ל קניון שבעת הכוכבים

אבל שימש בשנה האחרונה כמנכ"ל קניון TLV. לדבריו, הקניון עובר בימים אלה שדרוג בתמהיל השוכרים כדי להתאים אותו לצרכי העידן שלאחר הקורונה

אורנה יפת 11:4527.01.21
אורי אבל, ששימש בשנה האחרונה כמנכ"ל קניון TLV בבעלות מוטי בן משה, מונה לתפקיד מנכ"ל קניון שבעת הכוכבים בהרצליה. הקניון נמצא בבעלות חברת הכשרת הישוב של עופר נמרודי.

 

לאבל (46) ניסיון של 17 שנה בניהול קניונים ונדל"ן מניב. לפני ששימש מנכ"ל קניון TLV הוא היה בתפקיד משנה למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי וקודם לכן מנכ"ל קניון רמת אביב, שבבעלות קבוצת מליסרון. הוא החל לנהל קניונים בשנת 2006 כאשר היה בתפקיד מנכ"ל הקניון הגדול בפתח תקווה, בזמן שהקניון היה בבעלות חברת בריטיש ישראל.

 

אורי אבל אורי אבל

 

לאבל תואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מהקריה האקדמית קרית אונו, ותואר ראשון (BA) במנהל עסקים עם התמתחות בשיווק ומיתוג של המרכז האקדמי רופין.

 

אבל מסר כי בימים אלה מקדמים בקניון מהלך משולב של שדרוג תמהיל השוכרים ועסקי ההסעדה והפנאי כדי להתאים אותו לצרכי הלקוחות ולעידן החדש של הקניונים בתקופה שלאחר הקורונה. "אנו צפויים לקדם גם מהלך שיפוץ אדריכלי עדכני וכניסה לעולם הדיגיטל והאונליין. הקניון פועל 7 ימים בשבוע, וימשיך להתאים עצמו לתקופה במטרה להעניק ערך מוסף שיווקי ומסחרי ללקוחותיו".

x