$
פרסום ושיווק

בסט מייסטר תפיץ בישראל את תחליפי הבשר של רידיפיין מיט מנס ציונה

מוצרי Redefine Meat יופצו למסעדות וקצביות כבר במחצית הראשונה של שנת 2021. ההסכם הגיע לאחר מבחן טעימה עיוור שעשו שתי החברות שלדבריהן היה הגדול מסוג אי פעם עם תחליפי בשר

מאיר אורבך 10:4421.01.21

חברת הסטארט-אפ הישראלית רידיפיין מיט (Redefine Meat) מייצרת תחליפי בשר טבעוני, הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם בסט מייסטר, במסגרתו יופצו מוצרי החברה למסעדות וקצביות בישראל כבר במחצית הראשונה של שנת 2021. ההסכם הגיע לאחר מבחן טעימה עיוור שעשו שתי החברות שלדבריהן היה הגדול מסוג אי פעם עם תחליפי בשר.

 

 

 

בסט מייסטר, תספק לרידיפיין מיט את תשתית ההפצה להשקת המוצרים בסקטור המוסדי בישראל. מחיר הבשר יהיה בדומה למחירו של בשר שנמכר כיום בהתאם לנתח ולסוג העיבוד שלו.

 

רידיפיין מיט מנס ציונה הוקמה ב־2018 אשחר בן שטרית ואדם להב. היא גייסה עד כה 6 מיליון דולר מבין היתר קרן CPT, זרוע ההשקעות של איש העסקים הבריטי ג'רמי קולר, שהיתה בין המשקיעים הראשונים גם בביונד מיט ואימפוסיבל פודס. משקיעים נוספים הם קרן ההשקעות הישראלית האנקו ונצ'רס ו־PHW Group, יצרנית העופות הגדולה בגרמניה.

 

 

מימין: אשחר בן שטרית ואדם להב מייסדי Redefine Meat מימין: אשחר בן שטרית ואדם להב מייסדי Redefine Meat צילום: אבי מועלם

 

מבחן הטעימה העיוורת התקיים במתכונת של משאית מזון (פודטראק) תחת הקונספט "בא לשכונה בשר חדש" ששידרה חוויית בשר אותנטית מבלי לרמוז על כך שהמנות שהוגשו ממנה אינן מנות של בשר מן החי. קרוב ל-1,000 מנות של תחליפי בשר נמכרו במחיר סמלי לציבור טועמים שכלל לא היו מודעים לכך שלמעשה ה"בשר" שהם טעמו, הוא ללא בשר.

 

האירוע, עפ"י כללי התו הסגול והנחיות משרד הבריאות, התקיים במושב קידרון ליד גדרה ועבר מפה לאוזן בלבד בקרב תושבי האזור שהגיעו בהמוניהם להתנסות במנות בשר איכותיות. שתי החברות נערכו מראש לכמות של 200 מנות אשר נמכרו בתוך שעתיים. אז החליטו החברות להאריך את הניסוי תוך חידוש המלאי באופן מידי, וכך הוא המשיך ל-3 שעות נוספות. חוות דעת הטועמים התמקדו באיכות הבשר. כל ההכנסות מהאירוע הועברו כתרומה לתמיכה בתעשיית המסעדנות שנפגעה ממגפת הקורונה.

  

אשחר בן שטרית, מנכ"ל ומייסד שותף של רידיפיין מיט: "אנחנו מאמינים שבשר אלטרנטיבי צריך ויכול להיות טעים בדיוק כמו בשר מן החי. הדגש שלנו הוא על הסטת השיח האופייני בעולמות הבשר האלטרנטיבי - מבריאות, קיימות ו'מידת הקירבה לבשר אמיתי' לעולמות של חוויה, טעם והנאה ייחודית. המשוב המדהים שקיבלנו באירוע מקהל מגוון ורחב הן ההוכחה לכך שזה אפשרי"

.

 

אורי זגורי, מנכ"ל בסט מייסטר: "הטכנולוגיה של רידיפיין מיט תאפשר לנו לייצר מגוון רחב של נתחי בשר איכותיים על פי דרישת הלקוח ממקור אחד בלבד. אנחנו מאמינים שאוכלי הבשר באשר הם מוכנים לתחליפי בשר באיכות כזו, ואנחנו שמחים להיות הראשונים לספק אותם בישראל".

 

x