$
פרסום ושיווק

המשנה למנכ"ל "רשת", יואב הלדמן, פורש מתפקידו

עם מיזוג ערוץ עשר ורשת, מונה הלדמן למשנה למנכ״ל; הוא יישאר בתפקידו עד לסוף 2019

אביאור אבו 13:0222.09.19

יואב הלדמן, המשנה למנכ״ל "רשת", פורש מתפקידו. הלדמן, רו"ח במקצועו, שימש מאז 2006 כסמנכ״ל הכספים בערוץ 10 ובשנים האחרונות שימש במקביל כמנכ״ל אתר נענע10. עם מיזוג ערוץ עשר ורשת, מונה הלדמן למשנה למנכ״ל, יוסי ורשבסקי, ואחראי התפעול והפיתוח עסקי.

 

 

 

לבקשתו של ורשבסקי, הלדמן יישאר בתפקיד עד לסוף 2019 בכדי לסיים מספר פרויקטים בפיתוח העסקי ופרויקט מעבר החדשות לאולפנים החדשים בנווה אילן.

 

יואב הלדמן יואב הלדמן צילום: סיון פרג'

 

 

הלדמן מסר: "החלטתי לפרוש בתחושה של מיצוי וסיפוק רב, לאחר שנים מרתקות של קרבות הישרדות עסקיים ורגולטוריים מחד והמשך פעילות ויצירה מאידך, ומעל לכל המשכיות של למידה, שיפורים ותמורות. לאורך הדרך, רצופות המכשולים, החברה הציגה ניהול פיננסי ואחראי החל מהתקופות הקשות ביותר גם בשנים ללא היתכנות כלכלית בשוק ועד המעבר לניהול חברה הממוזגת עם תקווה אמיתית לעתיד מוצלח".

 

ורשבסקי מסר: "יואב הוא מעמודי התווך של ערוץ עשר ושל רשת 13 שלאחר המיזוג. יואב היה שותף בכיר במאמצי הישרדות ערוץ עשר ושותף במאמצי המיזוג וביישום המיזוג בין רשת לעשר שלעיתים היה נראה בלתי אפשרי. צר לי מאוד על עזיבתו של יואב, אני מאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו ואני בטוח שעוד ניפגש בעתיד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x