$
פרסום ושיווק

המועמדים למנכ"ל הרשות השנייה: ניר שוויקי, ירון דקל ומישל קרמרמן

ועדת האיתור לבחירת המנכ"ל לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו הגישה היום את המלצותיה לשר התקשורת איוב קרא; יזומנו להתרשמות ביום ראשון לקראת קבלת ההחלטה הסופית

יואב סטולר 17:0311.10.18
ועדת האיתור לבחירת המנכ"ל לרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו הגישה היום (ה') את המלצותיה לשר התקשורת איוב קרא. שלושת המועמדים שזכו להמלצת הוועדה הם ניר שוויקי, ירון דקל ומישל קרמרמן.

 

 

 

השלושה, אשר סומנו עוד קודם לכן כמובילים בסיכוייהם לקבלת ההמלצה ולבסוף גם התפקיד, זומנו להתרשמות בפני השר ביום ראשון הקרוב לקראת קבלת ההחלטה הסופית.

ירון דקל ירון דקל צילום: איתמר פרל ונמרוד קמחי

 

שוויקי מכהן כמנכ"ל הרשות השנייה בפועל מאז עזיבתו של שי באב"ד את התפקיד לפני כארבע שנים. במקור מילא שוויקי את תפקיד סמנכ"ל הכספים של הרשות וקיבל על עצמו את ניהולה בשנים האחרונות, בהן ידעה הרשות אי ודאות מבחינת החקיקה הנוגעת לסגירתה ובמיזוגה עם מועצת הכבלים והלוויין במה שכונה "ברית המעוצות".

 

ניר שוויקי ניר שוויקי צילום: יח"צ הרשות השנייה, ענבל מרמרי

 

נגדו מתמודד על התפקיד העיתונאי הוותיק ומפקד גלי צה"ל היוצא ירון דקל. מלבד ההתמודדות על תפקיד מנכ"ל הרשות, דקל מועמד גם לתפקיד יו"ר מועצת הכבלים והלוויין לאחר סיום תפקידה של ד"ר יפעת בן חי שגב. דקל הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בעיתונות ככתב ופרשן פוליטי וכיום מגיש תוכניות בגלי צה"ל לצד פרשנות בשידורי רשת וכתיבה עיתונאית.

 

המועמדת השלישית לתפקיד היא מישל קרמרמן שכיהנה בעברה כמנכ"לית רדיו אקו 99. כמו כן, הייתה קרמרמן סמנכ"לית מיתוג בערוץ עשר, סמנכ"לית שיווק ומיתוג ברשת וכסמנכ"לית קריאייטיב. בימים אלו מכהנת קרמרמן כחברת מועצת תאגיד השידור הישראלי כאן. מוקדם יותר התמודדה קרמרמן על תפקיד מנכ"ל לשכת הפרסום הממשלתי הנחשב פוליטי במיוחד, אך ללא הצלחה. אז נחשבה למועמדת המקורבת והאהודה על שרת התרבות מירי רגב, ויש הקושרים בין השתיים גם היום.

 

 

 

יו"ר הוועדה, מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, מסר עם הגשת המלצות: "בכל אחד מן המועמדים ניכרו יכולות וכישורים מרשימים מהיבטים שונים ולא נמצא מועמד אחד המתאים באופן מובהק ביותר לתפקיד מכיוון שכל אחד ניחן בסט כישורים מתאים וייחודי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x