$
פרסום ושיווק

נחום ביתן מרגיע את העובדים מהחופשה במיאמי: "הרשת חזקה מאי פעם"

בעלי הרשתות יינות ביתן ומגה שלח מכתב הרגעה לעובדים עקב המשבר מול חברת נטו - שבחרה להפסיק לספק מוצרים לרשתות שבבעלותו, תוך טענה שיש חשש שיעמוד בהתחייבויותיו

נורית קדוש 12:5126.07.17

יממה אחרי שנטו עצרה את אספקת הסחורה לסניפי יינות ביתן ומגה, תוך חשש מיכולתו של בעל החברה נחום ביתן לעמוד בהתחייבויותיו הפיננסיות, מנסה ביתן להרגיע את עובדיו.

 

ביתן השוהה בחופשה משפחתית ממושכת במיאמי, לא הפסיק את החופשה, אלא שלח מכתב הרגעה לעובדים ולפיו מצבו איתן. "חשוב לי לשתף אתכם מהצד שלי במהומה הרבה, על לא כלום, שמתנהלת בתקשורת. דבר ראשון והכי חשוב, הכל בסדר, הרשת חזקה מאי פעם, אנחנו ממשיכים לגדול, להתפתח, פותחים סניפים חדשים ועומדים בכל היעדים שהצבנו לעצמנו", כתב ביתן והוסיף: " שנית, אני מבקש מכולכם, תמשיכו כרגיל, לא קרה שום דבר, הצרכנים והקהל הרחב מחכים לשירות שלנו".

 

ביתן חזר על ההסבר כי בנוגע לנטו, מדובר בסכסוך מסחרי בין הצדדים שראשיתו בהחלטתו להפסיק את רכש הדגים, הירקות והפירות מנטו. "חברת נטו החליטה לבחור בדרך אחרת, בה אני לא הייתי נוהג. במעמד זה אני רוצה להודות לכם על היותכם חלק ממשפחתנו, על העבודה הקשה וההתמדה".

 

אתמול נחשף באתר "כלכליסט" כי נטו הודיעה לכל סוכני המכירות שלה לא להיכנס עוד לסניפי מגה וביתן וחסמה את הרשתות במחשבי החברה להזמנות. בסביבת נטו הסבירו כי החברה חוששת שבטווח הארוך אין ביכולתו של ביתן לפרוע את חובותיו. לכן, הסבירו בסביבת החברה, נקטה נטו באסטרטגיית צמצום אספקות החל מאפריל וכעת כאשר היקף המכירות ירד לכעשירית מהרגיל (כ-50 מיליון שקל בשנה לעומת כ-500 מיליון בשנת 2016), החליטה לעצור אספקה לביתן.

 

 

נחום ביתן נחום ביתן צילום: אוראל כהן

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x