$
חדשות טכנולוגיה

שומרת על הכס: הסדרות הפיראטיות ביותר ב-2016

הסדרות של HBO מככבות ברשימת הסדרות המורדות ביותר ברשת עם כניסתה של "ווסטוורלד" לדירוג. מי עוד ברשימה ומי הודחה בבושת פנים?

עומר כביר 14:0327.12.16
על כס הברזל: משחקי הכס היתה הסדרה הפופולרית ביותר בביטורנט במהלך 2016 – כך לפי נתונים שמפרסם אתר TorrentFreak, שמסקר את עולם התכנים הפיראטיים ברשת.

 

זו השנה החמישית ברציפות שסדרת הפנטזיה הפופולרית של HBO נמצאת בראש הדירוג, הישג מרשים שלא מעט ממלכי ווסטרוס היו שמחים לשחזר. לפי נתוני טורנטפריק, בשיאו שיתפו את פרק סיום העונה של הסדרה 350 אלף איש במקביל.

 

"משחקי הכס" עדיין מרגשת "משחקי הכס" עדיין מרגשת צילום: HBO

 

במקום השני היריבה הנצחית, "המתים המהלכים" של AMC, ששומרת על מדליית הכסף משנה שעברה.

 

"המתים המהלכים" תמיד במקום השני "המתים המהלכים" תמיד במקום השני צילום: AMC

 

שלא במפתיע, הרשימה מציגה הטיה ברורה לכיוון סדרות ז'אנר ובמקום השלישי נמצאת "ווסטוורלד" של HBO, שעלתה השנה למסכים (ואחרי התחלה אטית סיפקה כמה מהשעות הטובות ביותר שנראו בשנים האחרונות בטלוויזיה עם שני הפרקים האחרונים של העונה). The Flash של CW עולה מהמקום החמישי לרביעי, ומורידה בדירוג אחד את הסדרה האחות Arrow.

 

"ווסטוורלד" היישר למקום השלישי "ווסטוורלד" היישר למקום השלישי צילום: HBO

 

הנפילה הגדולה של השנה שייכת ל-The Big Bang Theory של CBS. הקומדיה, שלרוב מדורגת בראש רשימת הסדרות בעלות הרייטינג הגבוהה ביותר, הסתפקה ב-2016 במקום השישי בלבד ברשימת ההורדות, אחרי ששנה שעברה דורגה במקום השלישי. את הרשימה סוגרים Vikings של ערוץ ההיסטוריה, ששמרה על המקום שביעי, Lucifer של Fox (סדרה חדשה), Suits של USA Network (עלייה של מקום אחד) וריאלטי הרכב החדש של אמזון The Grand Tour.

 

השטן מסתפק במקום השמיני השטן מסתפק במקום השמיני צילום: FOX

 

Mr. Robot, סופרגירל ו-The Blacklist, שבשנה שעברה דורגו במקומות 5, 8 ו-9 בהתאמה נותרו השנה מחוץ לרשימה.

 

הרשימה המלאה:

1. משחקי הכס

2. המתים המהלכים

3. ווסטוורלד

4. הברק

5. החץ

6. המפץ הגדול

7. ויקינגים

8. לוציפר

9. Suits

10. The Grand Tour

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x