$
פרסום ושיווק

אתר מכירות חדש יאפשר לרכוש מוצרי דורקס

האתר נועד לקדם את המוצרים הנלווים של החברה ויעניק דיסקרטיות לרוכשים. המהלך החל באנגליה וכעת מגיע לישראל. בהמשך תתפתח הפעילות בהדרגה לכל המדינות שבהן המותג משווק

אורנה יפת 08:5221.02.16
רקיט בנקיזר משיקה אתר מכירות און ליין למותג הקונדומים דורקס. המהלך החל באנגליה בשנה שעברה וכעת הוא מגיע לישראל. ישראל תהיה המדינה השנייה לאחר אנגליה שמציעה מסחר און ליין בדורקס, ובהמשך תתפתח הפעילות בהדרגה לכל המדינות שבהן המותג משווק.

 

durex.co.il עלה לאוויר בהשקה רכה בדצמבר, ובמרץ הקרוב יעלה קמפיין אינטרנט לקידומו. במשך השנה תשקיע רקיט בנקיזר ישראל 2 מיליון שקל בקידום האתר. המהלך נועד לקדם את מוצרי דורקס play, קטגוריה שכוללת את כל המוצרים הנלווים לסקס, חוץ מאמצעי מניעה. קטגוריה זו היא כ־30% בלבד ממכירות דורקס בארץ, בשעה שקונדומי דורקס מובילים בקטגוריית אמצעי המניעה והם עיקר המכירות של המותג. לדברי מנכ"ל רקיט ישראל כפיר אברהם, "בשנים האחרונות עובר דורקס מעולמות של אמצעי מניעה לעולמות של הנאה מיחסי מין.

 

דורקס Play. הקטגוריה מהווה 30% מהמכירות בלבד דורקס Play. הקטגוריה מהווה 30% מהמכירות בלבד

 

הסלוגן הוא Enjoy sex, וכחלק מזה הדגש השיווקי הוא על מוצרים שמעצימים ומעשירים את החוויה המינית של בני הזוג. שיעור החדירה של מוצרים בקטגוריות אלו נמוך, גם מחוסר מודעות, וגם ממבוכה לרכוש אותם בנקודות המכירה. האתר הוא המענה למי שרוצה לרכוש בדיסקרטיות". לטענה שגם כיום המוצרים האלה נמכרים באתרי פארמה אברהם לא מייחס חשיבות רבה. לדבריו, "מספר האנשים שקונה באתרים הללו קטנה יחסית, ואין בהם את כל ההסברים, המאמרים והחוויה שיש באתר מתמחה". מי שיזמין מהאתר יקבל את המוצרים הביתה בתוך 4–6 ימי עסקים. הזמנה מעל 99 שקל תזכה את הלקוח במשלוח חינם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x