$
פרויקטים

5 סיבות טובות לקפוץ לאזור

היום מציעה אזור הזדמנות חסרת תקדים למשפחות צעירות המבקשות להישאר דקה מתל אביב, ולרכוש דירה בה יוכלו לנהל חיי משפחה בסביבה ירוקה ונעימה

בשיתוף מגדלי שרונים 09:4408.06.16

כמעט כל משפחה בישראל מציינת שתי דרישות עיקריות בכל הנוגע לבחירת כתובת למגורים: הדרישה הראשונה היא קרבה למרכז, בשל שיקולי פרנסה בעיקר אולם גם בשל שיקולי נוחות ונגישות. השנייה היא הרצון ליהנות מאיכות חיים שקטה, נעימה וכפרית.

 

עליית המחירים בעשור האחרון גרמה למשפחות צעירות, משכילות ובעלות אופק קריירה מבטיח, לעזוב את המרכז לטובת הפריפריה בשל מחירי הדירות המאמירים בגוש דן. לבחירה הזאת יש השפעה נרחבת על חיי המשפחה: המרחק ממקום העבודה מחייב ויתור של אחד מבני הזוג על המשך פיתוח הקריירה או מציאת פתרונות לילדים עד לשעות אחר הצהרים. יתר על כן, מדובר בשעות רבות בדרכים, מעבר לאזור חדש, רחוק מהמשפחה והחברים ועוד אתגרים.

 

לאחר שהמחירים ברמת גן, גבעתיים ואחריהן חולון ובת ים המשיכו וטיפסו, בממוצע של 20% בחמש השנים האחרונות, נראה שלא נותרו אופציות ראויות בגוש דן. אבל! מה עם אזור?

 

מה מושך זוגות צעירים לגור ביישוב אזור?

 

המועצה המקומית אזור, הנמצאת בחיבור שבין כביש 44, כביש מספר 1 וכביש מס' 4, הבינה כי שיקולי הקירבה לעיר והנגישות המהירה והנוחה אליה, משחקים תפקיד משמעותי בבחירת כתובת למגורים. לכן, בתכנית האב שאושרה זה מכבר על ידי וועדת התכנון המחוזית, הוקדשה מחשבה ותכנון לנגישות, נוחות ואיכות חיים.

  

נגישות, נוחות ואיכות חיים. ההדמיה להמחשה בלבד נגישות, נוחות ואיכות חיים. ההדמיה להמחשה בלבד

 

היום מציעה אזור הזדמנות חסרת תקדים למשפחות צעירות המבקשות להישאר דקה מתל אביב, ולרכוש דירה בה יוכלו לנהל חיי משפחה בסביבה ירוקה ונעימה.

  

אז למה אזור?  הנה חמש סיבות טובות!

 

1. Location location location

המרחק בין אזור ובין תיאטרון הבימה מסתכם בשמונה קילומטרים בלבד. עניין של 5 דקות נסיעה ואתם בלב העניינים בתל אביב, נהנים מכל חיי התרבות, הפנאי והבילוי שיש לעיר להציע.

 

אתם עובדים ברמת החיל או בקרית אריה בפתח תקווה? תוך עשרים דקות אתם במשרד.

 

מבין הערים השכנות של אזור: חולון, בת ים וראשון לציון בדרום, המועצה המקומית אזור היא הקרובה ביותר לתל אביב. עצם העובדה כי היא יושבת על החיבור שבין צירי התנועה מאפשרת להגיע ממנה ואליה במהירות שיא

 

2. סעו לשלום, המפתחות בפנים

המועצה המקומית אזור אישרה תכנית אב המתייחסת לא רק לגידול במספר תושבי היישוב אלא גם לדרכי הגישה ממנו ואליו, על מנת לשמר את רמת החיים הגבוהה ממנה נהנים התושבים. לשם כך, יפתחו שתי יציאות חדשות מהיישוב: אחת ישירות לכביש 1 ממזרח הישוב והשנייה מאזור התעשייה, דרך מקווה ישראל ועד לכביש 44. שתי היציאות האלה מצטרפות ל- 3 היציאות הקיימות כבר היום.

 

3. משאירים את הרכב בבית

תושבי אזור הולכים להרוויח ובגדול מהתפתחות המסלולים והתחנות של רכבת ישראל, כמו גם מהרכבת הקלה המתוכננת. בימים אלה החלו העבודות להקמת תחנת רכבת במזרח אזור. תחנת הרכבת תאפשר לתושבי אזור להגיע לתל אביב תוך 10 דקות במהירות ובנוחות.

 

הקו הכחול של הרכבת הקלה, שיחבר בין רחובות, באר יעקב ותל אביב יעבור בצידה המערבי של אזור ויאפשר נסיעה מהירה עד לפתח תקווה.

 

4. מחוברים לריאה הירוקה של מדינת ישראל

פארק אריאל שרון המשתרע על 8000 דונם. כחלק מתכנית האב הוחלט להפוך את הקרבה המידית ליתרון עבור התושבים, ולמצוא פתרונות לאתגרים שתוואי נחל איילון הציב.

לשם כך, הוחלט להקים גשר להולכי רגל, רוכבי אופניים ולנוסעים ברכב, באמצעותו ניתן להיכנס לפארק באופן ישיר, מהיר, נוח ובטוח וליהנות מהמתקנים ומהטבע.

ואם אתם רוכבי אופניים, תושבי אזור ייהנו ממסלול אופניים שמתחיל ביישוב ולוקח אותם עד לפארק דרום בתל אביב.

  

הריאה הירוקה של מדינת ישראל הריאה הירוקה של מדינת ישראל

 

5. איכות חיים כפרית במרחק נגיעה מהעיר

חברת מגדלי שרונים, בונה את פרויקט השדרה הירוקה באזור. הפרויקט, שיכלול 300 דירות 3,4,5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן, בארבעה בניינים בני עד 13 קומות.

אריה בר – מנכ"ל החברה מסביר כי לדעתו, הפרויקט יאפשר למשפחות צעירות רבות להגשים את חלומן לגור באווירה ירוקה, קהילתית ואינטימית, וכל זאת מבלי לוותר על הקרבה לעיר. "שאנחנו חוזרים הביתה, אחרי יום עבודה או בילוי, אנחנו רוצים את הפינה השקטה והירוקה שלנו. אזור מאפשרת את זה ועוד: מערכת חינוך המצטיינת בכיתות קטנות, חיי קהילה נעימים וחשוב מכל – מחירים אטרקטיביים במיוחד!".

 

פרויקט השדרה הירוקה יבנה במקום הקאנטרי קלאב הישן בישוב ומהווה חלק מתנופת התחדשות עירונית אמיתית, הכוללת פינוי בינוי של אלפי יחידות, לצד מחשבה ותכנון מעמיקים של מערכת חינוך מתאימה, שימור האופי הכפרי הייחודי של היישוב, סלילת כבישי גישה שיספקו מענה לתושבים ויצירת פתרונות לתחבורה ציבורית. כל אלה הופכות את אזור לסיפור ההצלחה הבא של גוש דן.

 

מה מושך זוגות צעירים לגור ביישוב אזור?

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x