$
פרסום ושיווק

החזית החדשה של לפיד ונתניהו: בקשה לקיום דיון בערר של רה"מ על הצעת החוק לפיצול ערוץ 2

ח"כ קארין אלהרר שהגישה את הערר בתיאום עם שר האוצר: "אני פועלת במנותק מהשערורייה של המשא ומתן הקואליציוני בעניין התקציב"

רוני זינגר 14:0816.11.14

ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד) הגישה היום בקשה לקיום דיון מהיר בוועדת הכלכלה נגד הגשת הערר של ראש הממשלה על הצעת החוק לפיצול ערוץ 2. ח"כ אלהרר הגישה את הבקשה לדיון בתיאום עם ראש מפלגתה שר האוצר יאיר לפיד. "אני מבינה שזה נראה כאילו אני מוסיפה שמן למדורה, אבל זו לא היתה הכוונה. אני פועלת במנותק מהשערורייה של המשא ומתן הקואליציוני בעניין התקציב", הסבירה אלהרר.

 

 

אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: שאטרסטוק

 

"הצטערתי מאוד לשמוע על הגשת הערר של ראש הממשלה. כמי שעמדה בראש ועדה בנושא רשות השידור אני מרגישה מעורבת בנושא וחושבת שאסור לתת יד לסתימת פיות ולפגיעה בדמוקרטיה במתן מונופול לערוץ אחד, והרי זה מה שיקרה בעוד שלושה חודשים". אלהרר הוסיפה כי מדובר ב"עניין מקצועי לחלוטין, כדי לראות איך לא נמצא את עצמנו עם חברות חדשות אחת".

 

טרם נקבע מועד לדיון ועדיין לא ברור מי האנשים שיקחו בו חלק.

 

ח"כ קארין אלהרר ח"כ קארין אלהרר

 

ביום רביעי שעבר הגיש ראש הממשלה ערר למזכירות הממשלה נגד הצעת החוק שקידם השר גלעד ארדן לפיצול ערוץ 2, ובכך תקע את קידום החוק וכתוצאה מכך במקביל, קידם את האפשרות שערוץ 10 ייסגר כבר בסוף השנה הנוכחית.

 

בפועל, מדובר בחזית נוספת שנפתחת בתוך הקואליציה בין ראש הממשלה ובין שר האוצר לפיד, וזאת כאמור על רקע התחממות האיומים בין הצדדים להליכה לבחירות בשל אי התקדמות המשא ומתן בנוגע לתקצבי ולחוק ההסדרים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x