$
פרסום ושיווק

עדן טבע מרקט מורידה את מחיר הויטמינים לחברי מועדון

מנכ"ל הרשת גיא פרוביזור מתחייב כי המחירים של תוספי התזונה והויטמינים יהיו נמוכים ב-20%-40% ממחירי רשתות מתחרות

אורנה יפת 16:3030.12.13
אחרי "מהפכת החלב" במסגרתה הוזילה רשת עדן טבע מרקט את מחירי מוצרי החלב, יוצאת הרשת במהלך צרכני להוזלת מחירי הויטמינים ומצהירה כי תציע את המחירים הזולים ביותר עבור חברי המועדון, ביחס לרשתות הפארם, ובתי המרקחת הפרטיים.

 

עדן טבע מנצלת את המהלך הצרכני להגדלת מועדון הלקוחות שלה שמונה כיום 160 אלף חברי מועדון. לקוחות שיבקשו לממש את הקניה של תוספי המזון ברשת ידרשו להיות חברים במועדון.

 

בתוך כך, המחיר השנתי לחברות במועדון ירד מ-50 שקל בשנה ל-10 שקלים בשנה. "עולה לי למעלה מ-17 שקל בשנה להפעיל מועדון לקוחות עבור כל לקוח", מסביר גיא פרוביזור, מנכ"ל הרשת. "ואני גובה על זה 10 שקלים בלבד. קניית ויטמינים נעשית פעמים רבות על בסיס קבוע והחברות במועדון מאפשרת לנו להציע מבצעים ייעודיים לחברים".

 

פרוביזור מתחייב כי המחירים של תוספי התזונה והויטמינים יהיו נמוכים ב-20%-40% ממחירי רשתות מתחרות פרוביזור מתחייב כי המחירים של תוספי התזונה והויטמינים יהיו נמוכים ב-20%-40% ממחירי רשתות מתחרות צילום: איל פישר

 

פרוביזור מתחייב כי המחירים של תוספי התזונה והויטמינים יהיו נמוכים ב-20%-40% ממחירי רשתות מתחרות אלא שבמצב בו סופר פארם, לדוגמה, מציעה קופון מבצע על ויטמינים, המחיר של אותו מוצר בעדן טבע מרקט הופך לפחות אטרקטיבי. מה עוד שלעדן טבע מרקט אין מותג פרטי וזאת לעומת המותג הפרטי שנמכר בקופות החולים והמותג לייף של סופר פארם שאף הוא מציע ויטמינים במחיר מוזל.

 

"צריך להשוות תפוחים לתפוחים", אומר פרוביזור. "מותג פרטי יכול להיות זול מהמחירים שאני מציע אבל זה לא אותם ויטמינים. גם הזמנת ויטמינים מחו"ל דרך האינטרנט עשויה להיות זולה מאיתנו אבל ההפרש יהיה קטן מאוד לטובת חו"ל".

 

שוק תוספי המזון והויטמינים מגלגל על פי הערכות 750 מיליון שקל בשנה וכיום עדן טבע מרקט מחזיקה כ-5% מהשוק. ברשת מאמינים כי בתוך חמש שנים יגדל שוק הויטמינים לכמיליארד שקל ומקווים לתפוס נתח של 15% ממנו.

 

על פי נתוני חברת "מרקט ווטש", 48% מהאוכלוסיה צורכים ויטמינים ותוספי מזון כאשר מתוכם 20% צורכים על בסיס קבוע. לדברי פרוביזור, בדיקה שערכה הרשת מעלה כי המחירים לאחר ההוזלה יהיו נמוכים ב-660 עד 960 שקלים לעומת המתחרים.

 

עדן טבע מרקט מונה 21 חנויות מתוכן 9 חנויות בתוך רשת מגה וחנות מכירות באינטרנט. בנוסף, מפעילה הרשת חנות אחת עצמאית לממכר תוספי תזונה וויטמינים בגן העיר בתל אביב. לדברי פרוביזור, "במקור הכוונה הייתה לפתוח חנויות עצמאיות בקניונים אבל התוכניות הושהו לטובת ההזמנות באינטרנט שאנחנו מפתחים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x