שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

סדרת מזון כלבים של פנינה רוזנבלום עלתה על מדפי רשת רמי לוי

פנינה רוזנבלום לא עוצרת בשמפו: רוזנבלום נערכת להשקה של סדרת רטבים עם פרי גליל, וכן תשיק בקרוב גם קולקציית הלבשה תחתונה תחת שמה

גיל קליאן 08:4206.05.13

פנינה רוזנבלום לא עוצרת בשמפו: ל"כלכליסט" נודע כי סדרת מזון הכלבים היבש של רוזנבלום עלתה בשבוע שעבר על מדפי רשת רמי לוי שיווק השקמה. במקביל, רוזנבלום נערכת להשקה של סדרת רטבים עם פרי גליל, וכן תשיק בקרוב גם קולקציית הלבשה תחתונה תחת שמה.

 

רוזנבלום בחרה את שמות מוצרי המזון לכלבים על שם הכלבים שלה, כשהיא מצטלמת איתם על עטיפת המוצר. רוזנבלום אמרה אתמול ל"כלכליסט" כי "אני חולת כלבים. יש לי כלבה אחת בשם נינט, הכלב הראשון שלי היה רינגי - כשהכרתי את בעלי ורציתי שהילדים יקבלו אותו בקלות, אמרתי לו 'תביא כלב, שאולי יתעסקו יותר בכלב ופחות איתך', אז הוא הביא לי את רינגי, ולפני חצי שנה קיבלתי את נוני".

 

מזון לכלבים של פנינה רוזנבלום מזון לכלבים של פנינה רוזנבלום

 

על המניע ליצירת המוצרים לכלבים תחת סדרת מוצרי המזון של רוזנבלום "בריא מהטבע" אמרה רוזנבלום כי "חשבתי שאני צריכה לדאוג גם לכלבים שלי. רקחתי את המזון הכי בריא שיש. אני כמובן אתרחב ואמשיך הלאה גם לחתולים וגם בכלל. היום אתה חופף איתי, מתקלח איתי, ישן איתי במצעים, אוכל את הגרנולה שלי, יצאתי עם קרקרים והשמים הם הגבול".

 

רוזנבלום לא ציינה אתמול את היעדים של המוצרים החדשים מבחינת מכירות ונתח שוק, אך ציינה כי היא מעריכה את שוק המזון לכלבים ב־600 מיליון שקל, ואת שוק חיות המחמד בכלל ב־2 מיליארד שקל. "אני אכנס עם המוצרים גם לחנויות חיות מחמד, רמי לוי הוא פשוט הראשון ששם את המוצר אצלו, הוא פרגן לי בגדול ואני ממש גאה בו". כעת נמכרים מוצרי הכלבים של רוזנבלום במחירי השקה: שקית מזון לכלבים בוגרים 10 ק"ג מתוצרת רוזנבלום נמכרת ברמי לוי תמורת 79.9 שקל, 3 ק"ג מזון לגורים ב־55.9 שקל ו־3 ק"ג מזון לכלבים בוגרים תמורת 39.9 שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x