שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרסום ושיווק

ערוץ 10 יחליט אם להפיק סדרה חדשה לפי נתוני הפיילוט

בערוץ מסבירים כי מדובר בסדרה מושקעת מאוד עם פוטנציאל גדול, אך כרגע אין לערוץ יכולת להתחייב ולהשקיע בה. הפרקים צריכים לזכות לפחות ל־10% צפייה כדי שניתן יהיה להבין אם יש לה פוטנציאל מסחרי

שלי פריצקר 08:4711.09.12

ערוץ 10 מבקש את עזרת הצופים: הערוץ ישדר בקרוב שני פרקי פיילוט של דרמה קומית חדשה בשם "TEL־אביביות" שהפיק בשיתוף עם גלובוס גרופ. הפרקים ישודרו בשתי השבתות הקרובות ועל פי אחוזי הרייטינג יוחלט אם להמשיך בצילומי הסדרה. שני הפרקים הופקו בהשקעה של 900 אלף שקל.

 

ערוץ

10 עדיין מנסה להיחלץ מהמשבר שאליו נקלע. בערוץ מסבירים כי מדובר בסדרה מושקעת מאוד עם פוטנציאל גדול, אך כרגע אין לערוץ יכולת להתחייב ולהשקיע בה. עוד מסבירים בערוץ כי הדרך הנכונה להשקיע בסדרה היא להקטין את הסיכון הכרוך בה ולראות אם תזכה לנתוני צפייה גבוהים. בערוץ טוענים כי הפרקים צריכים לזכות לפחות ל־10% צפייה כדי שניתן יהיה להבין אם יש לה פוטנציאל מסחרי.

 

עתידו של ערוץ 10 נידון כעת בוועדה שהקים האוצר בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה במטרה לגבש הסדר חוב עם ערוץ 10. לערוץ יש חוב של 64 מיליון שקל למדינה. "TEL־אביביות" נוצרה בהשראת הסדרה "סקס והעיר הגדולה", ובמרכז עלילתה שלוש חברות בגילי ה־30. השחקניות הראשיות בסדרה הן הדר רצון, נטע פלוטניק והילה וידור.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x