$
פרסום ושיווק

קוקה קולה משיקה מתחמי מיחזור חדשים בהשקעה של 10 מיליון שקל

החברה תקים מתחמים למיחזור בקבוקים בתל אביב, ירושלים וקריית ביאליק בליווי קמפיין של משרד הפרסום דחף; בתל אביב אף תיפתח חנות קונספט אשר תמכור מוצרי קוקה קולה ממוחזרים

אורנה יפת 12:5429.03.11

קוקה קולה משקיעה 10 מיליון שקל בהקמת מתחמי מיחזור בתל אביב, ירושלים וקריית ביאליק ובפעילות שיווקית סביב הנושא. החברה הודיעה היום (ג') כי תקים חנות למיחזור על שטח של 400 מ"ר במתחם התחנה בתל אביב וכן שתי שלוחות של מתחמים קטנים יותר למיחזור בממילא ירושלים ובקריון בקריית

ביאליק. החנות תיפתח תחת הקונספט "Coca-Cola Recycled Collection" לתקופה מוגבלת בפסח בין התאריכים 14 ל-26 באפריל. הפעילות תלווה בקמפיין של משרד הפרסום דחף, ובפעילות קד"מ.

 

הצרכנים יוכלו להביא בקבוקים אל המתחמים בקריית ביאליק ובירושלים ולרכוש בהם מוצרים, אך לא יהיו בהם חנויות. כל הפעילות תלווה בהשקעה של 10 מיליון שקל בהקמת החנות, בפעילות קד"מ ובקמפיין טלוויזיה של משרד הפרסום דחף.

 

מטרת הפעילות היא להעלות את מודעות הציבור למיחזור. בחנות יוצגו מוצרים שהוכנו ממוצרי קוקה קולה ממוחזרים, ביניהם חולצות, תיקים, תכשיטים, ארנקים ורהיטים שכולם עשויים ממוצרי קוקה-קולה. את הפעילות תלווה חנות וירטואלית בדף הפייסבוק של החברה ישראל, בה ניתן יהיה לרכוש את המוצרים הממוחזרים.

 

טל רבן, מנכ"ל קוקה-קולה ישראל, מסר כי בשנת 2011 תעסוק החברה בנושא הסביבתי. "בקוקה-קולה פועלים בתוכנית רב שנתית לעידוד מיחזור מיכלי שתייה ריקים ולחיזוק המודעות הציבורית לנושא".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x