$
מאחורי הקלעים

מייקינג אוף: מתי כספי נזכר באהבתו לפיאט ספיידר

הפרסומת החדשה של ביטוח ישיר מחזירה למסך את ה"פוקר פייס" של הזמר בתחפושת נוסטלגית משהו. האם ידעתם שמאז ומתמיד כספי שר את "לא ידעתי שתלכי" עם טעות? קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים

כתב כלכליסט 11:3910.01.10

חברת ביטוח ישיר ממשיכה בקו ההומוריסטי שמאפיין את הקמפיינים שלה, בניצוחו של משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי Y&R. אחרי שרכבו של דיוויד ברוזה נגנב במהלך הופעה במצדה מגיע מתי כספי והפוקר פייס שלו ופורט על מיתרי הרגש תוך הבעת אהבים למכוניתו השרופה. פתאום גם השיר "לא ידעתי שתלכי ממני" מקבל פרשנות מעט שונה.

 


 

מאחורי הקלעים

 

  • יום הצילומים נערך ב-5 לוקיישנים שונים בהרצליה. אם תרצו, מחווה לספרה 5 של ביטוח ישיר.

 

  • מתי כספי התעקש שבלתי אפשרי לקצר את השיר בשביל הפרסומת. את הפיתרון הביאה אשתו הנפלאה, הקאו, שאמרה "למה שלא ננסה קונטרה פונקט?" אנחנו עדיין לא יודעים מה זה אומר אבל עובדה, זה עבד.

 

  • מסתבר שמאז ומתמיד מתי כספי שר את השיר עם טעות. מתי כספי שר "לא חלמתי שתלכי ממני... בעוד שבשיר המקורי זה "לא ידעתי שתלכי ממני...". גם אנחנו לא ידענו...

 

  • לצורך הצילומים השיגה ההפקה רכב אספנות מדגם פיאט ספיידר 72. בעליה הגאה התגלה כבחור צעיר ונחמד אך חרד למכוניתו באופן קיצוני. הוא לא נתן לאף אדם לגעת במכונית וסצנת הצילום עם היונים שעל הרכב עלתה לו בבריאות.

 

  • אפרופו יונים, מסתבר שהיונים שהיו אמורות לעוף ממכסה המנוע של הרכב עם הישמע הירייה, רגילות ליריות ולא טרחו לעוף גם בירייה העשירית. היה צורך "להפריח" אותן באוויר באופן ידני ולערוך את הכל אחרת.

 

קרדיטים

 

מנהל קריאייטיב ראשי: גדעון עמיחי, סמנכ"ל קריאייטיב: צור גולן; מנהל קריאייטיב: עמית גל, קופירייטר: פול פשקובסקי, ארטדיירקטור: רן קורי; מנהלת לקוחות: טל פישביין, סופרוויזרית: הדר חורש-צור, תקציבאית: יערה כהנשטם; ראש צוות פלנינג: הלה תמיר פלנר: זוהר רזניק; מפיקת משרד: מרינה אקילוב, במאי: רני כרמלי, חברת הפקה: אוג, בית פוסט: גראוויטי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x