$
פרסום ושיווק

רמי לוי משיב מלחמה בנשר: מוזיל את מחיר מוצרי החלב ביותר מ-35%

לוי פותח מחר סניף חדש סמוך למגה בול ולשופרסל דיל. אלה כבר הורידו את מחיר העוף ל-49 אגורות. לוי מצידו ימכור גבינת סקי 500 גרם בכחצי שקל וקוטג' ב-39 אגורות. לוי: "המתחרים בפאניקה"

אורנה יפת 20:2518.05.09
מלחמת המחירים במתחם נשר תעלה מחר (ג') הילוך, עם פתיחתו של סניף רמי לוי באזור. לנוכח פתיחת הסניף, מיהרו המתחרים - רבוע כחול, שמפעילה את מגה בול, ושופרסל שמפעילה סניף של שופרסל דיל - להוריד את מחירי העוף ל-49 אגורות לקילו. לוי אינו מתכוון להישאר אדיש ומבטיח שמחיר העוף אצלו
יעמוד על 29-39 אגורות לקילו. 

 

לא רק בעופות יתחרה לוי. לדבריו, הוא יוזיל את מחיר מוצרי החלב בסניף ביותר מ-35%. המחירים החדשים יהיו בתוקף עד חג השבועות. כך לדוגמה, גבינת סקי 500 גרם של שטראוס תימכר אצל רמי לוי ב-50 אגורות ומחיר גביע קוטג' של תנובה וטרה יעמוד על 39 אגורות, בעוד אצל המתחרים במתחם הוא עומד על כ-5 שקלים.

 

גם בתחום המים המינרלים צפויה מלחמה קשה. שישיית עין גדי תימכר ברמי לוי תמורת 4.99 שקלים בלבד, בעוד מחירה הרגיל נע בין 9-11 שקל. כמו כן, ימכור לוי שמן סויה בפחות מ-5 שקלים.

 

"כל הסל שלנו יהיה יותר זול משל המתחרים", אמר לוי. "יש לי מחויבות להיות הזול מכולם. המתחרים שלי בפאניקה ואני מבין אותם. יש להם סיבה, כי נהיה יותר זולים מהם".

 

כזכור, מלחמת מחירים כזו נפתחה באזור הקריות, עת פתח לוי את הסניף שלו במתחם, שבו פועלות גם רבוע כחול ושופרסל. אז הוריד לוי את מחיר העוף ל-1 שקל לקילו ובכך נפתחה "מלחמת העופות" המפורסמת. בענף מעריכים, כי כעת יקרה דבר דומה גם בנשר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x