$
פרסום ושיווק

"הקניונים לא נותנים ללקוחות את החוויה שתשאיר אותם שם"

כך אמר משה רוזנבלום, מנכ"ל קניוני ישראל, בוועידת הקניונים המתקיימת באילת. לדבריו, על בעלי הקניונים לבצע השקעות למרות המצב

גלי ברגר 10:3113.11.08
"הקניונים בישראל לא נותנים ללקוחות את החוויה שתשאיר אותם שם - אם קניון רוצה להצליח הוא חייב לכלול בו דברים שלא משלמים עבורם שכר דירה", כך אמר אתמול (ד') משה רוזנבלום, מנכ"ל קניוני ישראל, בוועידת הקניונים המתקיימת במלון הרודס באילת.

 

רוזנבלום הוסיף כי הקניונים

בישראל לא עוברים מתיחת פנים ומי שלא יעשה זאת ילך אחורה. לדבריו, על בעלי הקניונים לבצע השקעות, למרות המצב. "התמונה עדיין לא שחורה. אנחנו רואים ששומרים על ממוצע פדיונות של 2007, אולי אין גידולים, אבל הגשם שהתחיל יביא את מכירות החורף לאופנה". לגבי הקלות בשכר דירה, הנושא החם ביותר בוועידה, בה נפגשו השוכרים ובעלי הקניונים, אמר רוזנבלום "אני ועמיר בירם (מנכ"ל בריטיש ישראל המחזיקה בקניוני ישראל - ג.ב) חלק בלתי נפרד מעולם השוכרים ולא ניתן לאף אחד למשכן את הבית שלו. מצד שני לא נהיה הבנק שלכם ואם קשה לכם איפשהו תלכו לשם. בקניונים שלנו שכר הדירה לא עובר את ה-10% מהפדיונות של החנויות".

 

רוזנבלום, המנהל מאבק עיקש נגד תשלום דמי פינוי בשלוש השנים האחרונות – סכום ששילמו רשתות עבור פינוי חנויות בקניונים הוסיף עוד "מה שיקבע אם תשרדו או לא זה קופת המזומנים. אם הלכתם ושילמתם 300 אלף דולר עבור חנות שלא קיימת ושילמתם דמי אוויר לבעלי קניון אחרים אל תבואו אלי ותגידו שקשה לכם".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x