$
פרסום ושיווק

רמי שלמור לוקח פסק זמן מתפקידו כיו"ר חברות הפרסום בשל המאבק באודי פרידן

שלמור מצוי במאבק כנגד אילן שילוח ואודי פרידן בנוגע לחברת יונייטד, ולדבריו "אין בכוונתו להמשיך ולהיות ממלכתי" על כן ביקש את היו"ר הקודם להחליפו זמנית

מיטל זדה 10:1005.10.08
לאחר שלושה חודשים ובעקבות המאבק אליו נקלע בנושא יונייטד, רמי שלמור לוקח פסק זמן מתפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום. הבוקר שלח שלמור, מבעלי שלמור-אבנון-עמיחי מכתב לחברי הנהלת האיגוד ובו כתב: "כידוע לכם אני מצוי במאבק עסקי מול אילן שילוח ופרידן שותפו. מאחר ואין בכוונתי להמשיך ולהיות ממלכתי, מצאתי לנכון לקחת פסק זמן קצר מתפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום בישראל ולבקש את היו"ר הקודם יאיר גלר להחליף אותי זמנית. יאיר הביע את הסכמתו. כולכם יודעים כמה הענף שלנו יקר לי וכמה מצער אותי שעלי לנקוט צעדים שעלולים, אולי, לפגוע בתדמיתו".

  

רמי שלמור רמי שלמור צילום: אוראל כהן
כאמור ההחלטה מגיעה על רקע הסכסוך בין שני בעלי המניות בחברת רכש המדיה יונייטד: שלמור וראובני פרידן. ההחלטה של הרשות להגבלים עסקיים לפרק את חברת המדיה, הובילה לפני כחודש את אודי פרידן לצאת בהאשמות קשות כנגד רמי שלמור ואורן יוניוב, מנכ"ל יונייטד, בדבר התנהלותם בחברה.

 

עתה ברור כי שלמור החליט להסיר את הכפפות ולא לתת לפרידן להמשיך בהאשמות כאלו נגדו, כאשר לתחושתו הוא לא יוכל לעשות זאת כשהוא נושא בתפקיד יו"ר איגוד חברות הפרסום.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x