סגור

סופי: דירקטוריון פרטנר אישר את מינוי אבי גבאי לתפקיד מנכ"ל החברה

גבאי ייכנס לתפקיד ברביעי הבא ויחליף את אבי צבי; בשבוע שעבר קיצר דירקטוריון סלקום את תקופת הצינון שלו, שם שימש כמנכ"ל, כך שיוכל להצטרף לפרטנר במידית; בעברו הרחוק יותר שימש גבאי כמנכ"ל בזק במשך 6 שנים

דירקטוריון פרטנר אישר את מינוי אבי גבאי לתפקיד מנכ"ל החברה. גבאי ייכנס לתפקיד ב-1 ביוני 2022 ויחליף את אבי צבי.
בתפקידו האחרון שימש גבאי כמנכ"ל חברת סלקום ובחצי שנה האחרונה היה בתקופת צינון. בעבר שימש גבאי במשך כ-6 שנים כמנכ"ל בזק.

1 צפייה בגלריה
 אבי גבאי סלקום
 אבי גבאי סלקום
אבי גבאי
(צילום: אלכס קולומויסקי)

אבי גבאי מסר: "אני שמח להצטרף לקבוצת פרטנר ומודה לדירקטוריון על הבחירה. אני מאמין שיחד עם ההנהלה, העובדים והדירקטוריון, נמשיך לרוץ קדימה לטובת לקוחות החברה ובעלי מניותיה".
רק בשבוע שעבר דירקטוריון סלקום קיצר את תקופת הצינון של אבי גבאי, מנכ"ל סלקום לשעבר, לחצי שנה, כך שיוכל להצטרף לפרטנר החל מהחודש.
גבאי היה חלק מקבוצת הרוכשים של פרטנר הכוללת את שלמה רודב, ארקין אחזקות, הפניקס, מנורה וכלל ביטוח. בעקבות השלמת עסקת הרכישה, התפטר המנכ"ל הנוכחי אבי צבי ואיתו יו"ר הדירקטוריון אסנת רונן.
גבאי ניסה לבצע בעבר רכישה של סלקום בעסקה של מנג'מנט בייאאוט, מהלך שבו הנהלת החברה מובילה את העסקה ומהווה חלק מהקבוצה הרוכשת - אבל נתקל בכתף קרה מהאחים זלקינד.
מינויו של גבאי מנכ"ל מצביע על כך שייתכן שרודב ימונה ליו"ר הדריקטוריון. אם כך יהיה, קבוצת הרוכשים תזכה בסגירת מעגל - ארקין היה מבעלי המניות הגדולים בחברת התקשורת בזק כשרודב היה היו"ר שלה וגבאי היה המנכ"ל. בתקופה שבה השלושה היו בבזק, המניה של החברה נסקה בכ־300%, וככל הנראה הם מקווים להשאת תשואה דומה גם בפרטנר.