סגור

טראקנט גייסה ממיטב דש ויוסי אברהמי - המניה זינקה ב-33%

מאמינים במשאיות: בית ההשקעות, יחד עם קרן ארביטראז', קב' שלומי ארדן והקבלן יוסי אברהמי השקיעו יחד 6.5 מיליון שקל בטראקנט, שמפתחת מערכת לאיתור מקום הובלה פנוי בציי משאיות; הגיוס נעשה במחיר הגבוה ב-38% ממחיר ההנפקה וב-6% מעל למחיר הסגירה של המניה אתמול

גיוס הון מעניין הושלם היום על ידי חברת טראקנט, שמפתחת מערכת לאיתור מקום הובלה פנוי בציי משאיות. מניית החברה זינקה ביום ב-33% למחיר המגלם לחברה שווי שוק של 131 מיליון שקל.


הגופים שהשתתפו בגיוס הם בית ההשקעות מיטב דש, יחד עם קרן ארביטראז׳, וקבוצת שלומי ארדן והקבלן יוסי אברהמי השקיעו יחד 6.5 מיליון שקל בחברה. הגיוס עשוי לצמוח ל-15 מיליון שקל בהנחת מימוש אופציות בהיקף של 8.4 מיליון שקל.

1 צפייה בגלריה
חנן פרידמן מייסד נשיא Trucknet Enterprise קלינטק
חנן פרידמן מייסד נשיא Trucknet Enterprise קלינטק
חנן פרידמן מייסד ומנכ"ל טראקנט

טראקנט מבצעת את הגיוס כדי להתחיל לחדור לשוק האמריקאי, במטרה לנצל את רפורמת ממשל ביידן בתחום פליטות מזהמות. הגיוס נעשה במחיר הגבוה ב-38% ממחיר ההנפקה והוא גבוה ב-6% ממחיר הסגירה של המניה אתמול, לא כולל ההטבה הגלומה באופציות.
לדברי חנן פרידמן, מנכ״ל ומייסד החברה, "הגיוס יאפשר לחברה להאיץ את מימוש התוכניות האסטרטגיות שלה להתרחבות לשווקים חדשים בכלל, ולארצות הברית בפרט, ולהציף ערך משמעותי לחברה ולבעלי המניות. השוק בארצות הברית נחשב לגדול בעולם ולמשמעותי ביותר ופועלות בו כ-1.2 מיליון חברות שילוח וכ-73 מיליון משאיות – להם יכולה טראקנט להציע את הפתרון שלה".
עוד הוסיף פרידמן כי "שינוי הממשל בארה״ב ובמדיניות החדשה של ממשל בייידן באשר לפליטת גזי חממה עשויה להוביל לחקיקה ורגולציה אשר תתרום בצורה משמעותית לפתרון שאנחנו מציעים, ולכן עיתוי הכניסה לארה״ב הוא דרמטי עבורנו".
לסיום אמר המנכ"ל כי "אנו שמחים ומברכים את השותפים החדשים שיצטרפו לחברה, המביעים בכך אמון ביכולות של טראקנט להמשיך ולצמוח, ולהתרחב וביכולות הטכנולוגיות שפיתחנו".