סגור

בלעדי
ישראל קנדה ואקרו נדל"ן מתמודדות על הקרקע היקרה בארץ לדיור להשכרה

ל"כלכליסט" נודע כי במכרז על הקרקע המשתרעת על שטח של 10 דונם בין איילון לדרך ההלכה בת"א יתמודדו גם רמי שבירו וחן ואיתי גינדי; מחיר המינימום במכרז עומד על 650 מיליון שקל, אולם ההערכות בשוק הן שההצעות שהוגשו עבור הקרקע ינועו סביב מיליארד שקל; הקרקע מיועדת להקמת שלושה מגדלים של 50-60 קומות - העלות הכוללת של הקרקע והבנייה צפויה להסתכם בכ-3 מיליארד שקל

ישראל קנדה וקבוצת בסר מתמודדות במכרז של רשות מקרקעי ישראל וחברת דירה להשכיר שנסגר היום על קרקע יוקרתית צמודה לפארק צמרת בתל אביב, כך נודע לכלכליסט. כמו כן, רמי שבירו, אקרו נדל"ן וחן ואיתי גינדי יתמודדו בהצעה משותפת במכרז.המכרז, הגדול ביותר שנעשה בארץ לדירות להשכרה, הוא על 10 דונם המשתרעים בין כביש איילון לדרך ההלכה בתל אביב. מחיר המינימום הוא 650 מיליון שקל, אולם ההערכות בשוק הן שההצעות שהוגשו יהיו במחיר כפול.

1 צפייה בגלריה
מימין חן גינדי בעלים של חברת ה נדלן גינדי השקעות ו רמי שבירו קבלן בניין
מימין חן גינדי בעלים של חברת ה נדלן גינדי השקעות ו רמי שבירו קבלן בניין
מימין חן גינדי ורמי שבירו
(צילום: יובל חן, יח"צ)

המכרז הוא לבניית שלושה מגדלים. מגדל אחד של 60 קומות שיכלול 750 דירות להשכרה ושני מגדלי משרדים של 50 קומות שיכללו 120 אלף מ"ר של משרדים. היקף כולל של הקרקע והבניה צפוי להגיע ל-3 מיליארד שקל. בנוסף יכלול הפרוייקט 10,000 מ"ר של מסחר.
תוצאות המכרז צפויות להתפרסם בעוד שבוע. קבוצתך עזריאלי נכנסה לשוק הדיור להשכרה כשרכשה לפני כשלושה חודשים את בניין הוסטל אברהם בדרום תל אביב.
מחיר השכירות במשרדים צפוי לעמוד על 120 שקל למ"ר, ואילו דירות שלושה חדרים (70-80 מ"ר) יושכרו ב-7000-9000 שקל לחודש.