סגור

הגמל והנוסטרו הרשימו, קרנות נאמנות פחות: אנליסט מסכם מחצית

הפדיונות בקרנות הנאמנות של אנליסט גררו נסיגה של 2% בהכנסות הפעילות במחצית; הנוסטרו עבר לרווח של 15.4 מיליון שקל, לעומת הפסד של 17 מיליון שקל במחצית המקבילה ב-2020

רווחי הנוסטרו של אנליסט והצמיחה בענף הגמל הצליחו לחפות על החולשה בהכנסות בענף קרנות הנאמנות.
הכנסות בית ההשקעות מניהול קרנות נאמנות הסתכמו במחצית הראשונה של השנה ב-25 מיליון שקל, לעומת הכנסות של 25.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה, ירידה של 2%. ברבעון האחרון הכניסה החברה 12.8 מיליון שקל מקרנות הנאמנות, לעומת 11.7 מיליון שקל ברבעון המקביל.
אנליסט מנהל נכון לסוף הרבעון השנה קרנות נאמנות בהיקף של 5.3 מיליארד שקל - ירידה של 300 מיליון שקל לעומת היקף הנכסים שניהל בתקופה המקבילה אשתקד.
ברבעון השני פדו הקרנות של אנליסט 290 מיליון שקל ובשנה וחצי האחרונות נפדו מהקרנות 1.5 מיליארד שקל. זאת למרות שענף הקרנות הכללי הגיע לאחרונה לשיא כל הזמנים עם סך נכסים בהיקף של 369 מיליארד שקל.
בשונה מהמקרה של הקרנות, שווי הנכסים המנוהלים בקופות הגמל של אנליסט גדל ל-12 מיליארד שקל, לעומת 9.7 מיליארד שקל בתחילת השנה. בסיכום המחצית הראשונה רשמה פעילות הגמל הכנסות של יותר מ-30 מיליון שקל.
תיק הנוסטרו של אנליסט מסיים את המחצית עם רווח של 15.4 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של 17.1 מיליון שקל במחצית. המקבילה. ברקע להתאוששות - העליות בשווקים במהלך המחצית המדווחת, מול הנפילות בשבועות הראשונים של הקורונה בשנה שעברה.
בסיכום כלל הפעילויות, אנליסטים חותם את המחצית הראשונה עם רווח של 13.7 מיליון שקל, מול הפסד של 11.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה. את הרבעון השני סיים אנליסט עם רווח של 7.4 מיליון שקל, מול 6 מיליון שקל ברבעון המקביל.

1 צפייה בגלריה
דוחות
דוחות
דוחות
(צילום: שאטרסטוק)