סגור
דב קוטלר מנכל בנק הפועלים חדש
דב קוטלר מנכל בנק הפועלים (צילום: גדי דגון )

מנכ"ל פועלים דב קוטלר מטלטל את הנהלת הבנק

חטיבת החדשנות והאסטרטגיה תפורק ותפוצל בין יחידות הבנק וגולן שרמן שעמד בראשה ייצא לחל"ת; כפי שנחשף בכלכליסט, ראש החטיבה העסקית צחי כהן יעזוב ובמקומו ימונה איתמר פורמן - פורמן משמש כיום כמנהל האגף העסקי בחטיבה העסקית

מנכ"ל בנק הפועלים דב קוטלר מטלטל את הנהלת הבנק. בנוסף לפרישתו של ראש החטיבה העסקית צחי כהן, עליה דווח הבוקר בכלכליסט, ראש חטיבת חדשנות ואסטרטגיה גולן שרמן יעזוב את תפקידו וייצא לחל"ת. הרקע לכך הוא שינוי ארגוני בבנק, במסגרתו תפורק חטיבת החדשנות.
יחידות חטיבת החדשנות והאסטרטגיה, שאחראית בין היתר על אפליקציית התשלומים ביט יפוצלו בין חטיבות הבנק. חטיבת שווקים פיננסים ובנקאות בינלאומית, בראשות המשנה למנכ"ל ידין ענתבי, תרכז את זרוע ההשקעות והפיתוח העסקי האסטרטגי של הבנק. ענתבי יקבל אחריות גם על יחידות הפיתוח העסקי התאגידי וביט, וזאת בנוסף לפועלים אקוויטי (זרוע ההשקעות הריאליות של הבנק), עליו הוא אחראי.
1 צפייה בגלריה
ועידת התעשייה של ישראל פאנל מכניסים חדשנות לאנרגיה איתמר פורמן מנהל סקטור תשתיות אנרגיה
ועידת התעשייה של ישראל פאנל מכניסים חדשנות לאנרגיה איתמר פורמן מנהל סקטור תשתיות אנרגיה
איתמר פורמן ראש החטיבה העסקית הנכנס
(צילום: עמית שעל)
יחידות האסטרטגיה, דאטה ואנליטיקה יועברו מחטיבת החדשנות והאסטרטגיה לאחריות החטיבה הפיננסית, בראשות המשנה למנכ"ל רם גב. חשבות הבנק תופרד מהחטיבה הפיננסית, והחשבונאי הראשי גיא כליף יוכפף ישירות למנכ"ל הבנק.
ראש החטיבה העסקית שיחליף את כהן הוא איתמר פורמן, המכהן כיום כמנהל האגף העסקי בחטיבה העסקית - במשך 23 שנות עבודתו בבנק שימש פורמן גם כמנהל סקטור תשתיות, אנרגיה ושוק ההון, ובתפקידים נוספים בחטיבה העסקית ובחטיבת שווקים פיננסים.