סגור

יבואנית סולגאר ותיקון עולם יפתחו תוסף תזונה מקנאביס ופטריות מרפא

תיקון עולם קנביט מבצעת הקצאה פרטית שבעקבותיה תחזיק חברת אמברוזיה סופהרב, יצרנית תוספי המזון ויבואנית מותג סולגאר, 4.98% מהון המניות שלה תמורת השקעה של 12 מיליון שקל

אמברוזיה סופהרב, יצרנית תוספי התזונה ויבואנית תוספי התזונה של סולגאר, תפתח תוספי תזונה יחד עם חברת הקנאביס הרפואי תיקון עולם קנביט.
אמברוזיה תשקיע בתיקון עולם קנביט 11.78 מיליון שקל ותקבל בהקצאה פרטית 2.24 מיליון מניות, כך שתחזיק ב-4.98% מהון המניות של החברה ולא תהפוך לבעלת עניין בה.
שווי השוק של תיקון עולם קנביט נאמד ב-226.6 מיליון שקל. מתחילת השנה עלתה מניית החברה ב-9.3%.
שתי החברות חתמו על הסכם לפיו יפתחו ביחד תוספי תזונה המבוססים על קנאביס ופטריות מרפא. הפיתוח מיועד לשיווק בארץ ובאירופה.
1 צפייה בגלריה
חממות קנאביס רפואי של חברת תיקון עולם
חממות קנאביס רפואי של חברת תיקון עולם
חממת קנאביס רפואי של חברת תיקון עולם
ההסכם יתחיל כפיילוט כאשר צוותי המחקר והפיתוח של הצדדים יפעלו במשותף לפיתוח המוצרים. החברות יגישו פנייה ליחידה לקנאביס רפואי (היק"ר) במשרד הבריאות על מנת לאשר את פעילות המחקר והניסוי בישראל.
להערכת החברות, שוק הפטריות, אשר צמח במזרח הרחוק, הגיע בשנים האחרונות גם לארה"ב ולאירופה, והיקפו מוערך במאות מיליוני דולרים. תיקון עולם קנביט מכוונת כעת לייצוא לשוק האירופאי וכשהרגולציה תאפשר, גם לשוק הישראלי.
אבינועם ספיר, מנכ"ל תיקון עולם קנביט, אמר כי "אנחנו רואים את הכוח המשולב בין הידע המחקרי ויכולות המיצוי הקיימים אצלנו, לבין יכולות הפיתוח הייצור וההובלה של סופהרב בשוק תוספי התזונה בישראל ובעולם כסינרגיה מושלמת. הידע המחקרי שלנו בתחום הקנאביס הרפואי מביא ערך מוסף, ביצירת מוצר חדשני עם בשורה אמיתית למטופלים בעולם".
איתן מרקוביץ, מנכ"ל ובעלי קבוצת אמברוזיה סופהרב, אמר "החיבור האסטרטגי של קבוצת אמברוזיה סופהרב עם תיקון עולם קנביט הוא פורץ דרך ויצוק את הערכים המוספים, המקצועיות והניסיון שצברנו במשך 35 שנות פעילות לתוך עולמות חדשים של תוספי תזונה מבוססי קנאביס שיביאו בשורה חדשה לצרכנים בארץ ובעולם".