סגור

למרות הרבעון החלש: איילון ערכה אירוע בכמיליון שקל

רגע לפני העברת השליטה, חברת הביטוח ערכה לכ-1,100 עובדיה אירוע חגיגי בו הופיע בין השאר חנן בן ארי; בעלי מניות: "אחרי רבעון חלש במיוחד, קצת צניעות לא תזיק"

חברת הביטוח איילון קיימה אתמול אירוע חגיגי לכ-1,100 עובדיה במתחם זאפה בגני יהושע בתל אביב. זאת רגע לפני שהשליטה בחברה (67%) עוברת מידי יורשי לוי רחמני לידי חברת הביטוח הדיגיטלית ווישור (WeSure) ומשפחת ברק בתמורה ל-472 מיליון שקל.


באירוע, שאליו הגיעו כ-800 עובדים, הופיעו חנן בן ארי, שזכה לאחרונה בתואר זמר השנה, ודי.ג'יי סקאזי. עלות האירוע עמדה, לפי חלק מהעדויות, על קרוב למיליון שקל והיא עוררה זעם בקרב חלק מבעלי המניות של איילון: "אחרי רבעון חלש במיוחד, ההנהלה הנוכחית מחלקת לחם ושעשועים. קצת צניעות לא תזיק". כמו כן ציינו אותם בעלי מניות כי זה האירוע ההמוני השני שנערך בחברה בתוך שנה, חרף התוצאות החלשות. באירוע הקודם הופיע המנטליסט ליאור סושרד.


2 צפייה בגלריה
די ג'יי סקאזי אשר סוויסה
די ג'יי סקאזי אשר סוויסה
די ג'יי סקאזי
(צילום: אלון שפרנסקי)

מנהלת משאבי האנוש של איילון רוני ליכטנשטיין-שני כנראה לא שמעה על הרבעון החלש ואמרה באירוע כי "ה-DNA המיוחד של עובדי איילון הוא שאיפשר לסיים שנה מאתגרת בהישגים מצוינים".
את הרבעון השני של השנה סיימה איילון ברווח כולל של 8 מיליון שקל בלבד – צניחה של 87% בהשוואה לרווח כולל של 64 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. התשואה על ההון ברבעון זה עמדה על 4% - הנמוכה בענף כולו.

2 צפייה בגלריה
חנן בן ארי בהופעה
חנן בן ארי בהופעה
חנן בן ארי
(צילום: יריב כץ)