סגור
דאצ'יה ג'וגר
דאצ'יה ג'וגר (צילום: יצרן)

דאצ'יה ג'וגר מגיעה לישראל; המחיר ההתחלתי - 105 אלף שקל

הג'וגר היא מכונית כביש-שטח שמיועדת להסעת שבעה נוסעים ומצוידת במנוע בנזין בנפח ליטר אחד שמפיק 110 כוחות סוס ובתיבת הילוכים ידנית בעלת שש מהירויות, מה שהופך אותה למוביל הנוסעים הזול בישראל. בעתיד צפויה להתווסף בישראל גם גרסה היברידית

קבוצת קרסו, יבואנית דאצ'יה, משיקה בישראל את דאצ'יה ג'וגר - המיניוואן שהוא גם רכב כביש-שטח של דאצ'יה, שמיועד להסעת שבעה נוסעים. לפי היבואנית, המחיר נע בין 120-105 אלף שקל.
הג'וגר מצוידת במנוע בנזין בנפח ליטר אחד שמפיק 110 כוחות סוס ובתיבת הילוכים ידנית בעלת שש מהירויות, מה שהופך אותו למוביל הנוסעים הזול בישראל. בעתיד צפויה להתווסף בישראל גם גרסה היברידית.
לפי נתוני דאצ'יה, הג'וגר משתרע על אורך של 4.55 מטרים, ומרחק הסרנים (כלומר מרחק בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים) הוא 2.9 מטרים. מבחינת האבזור, הג'וגר מוצע ברמת הגימור הבסיסית (105 אלף שקל) עם מערכת מולטימדיה המצוידת בצג בקוטר 8 אינץ' ובקרת שיוט. ברמת הביניים (115 אלף שקל) מתווספים בין היתר חלונות חשמליים אחוריים, מצלמת נסיעה לאחור ומשענת יד לנהג, ואילו ברמת הגימור הגבוהה (120 אלף שקל) מתווספים בין היתר מפתח חכם ובלם יד חשמלי.
יש לציין כי הג'וגר נחשב לאחד הרכבים שזכו לציונים נמוכים במיוחד במבחני הבטיחות של ארגון הבטיחות האירופי (EURONCAP). רשימת האבזור הבטיחותי כוללת רק מערכת בלימה אקטיבית, כאשר יתר מערכות הבטיחות הן פאסיביות.