סגור

מנכ"ל פולקסווגן דואג לסביבה? "רכיבה על אופניים היא כיף"

בציוץ בטוויטר כתב הרברט דיס: "הרכיבה גם בריאה וטובה לסביבה". הוא ממליץ על רכיבה במרכזי הערים, גם אם יסעו בהן בעתיד מכוניות חשמליות

מנכ"ל פולקסווגן, הרברט דיס, שמרבה לשתף בטוויטר את דעותיו במגוון נושאים, כולל מערכת הטעינה הגרועה של פולקסווגן, ממליץ עכשיו לרכוב על אופניים.
דיס בעד על רכיבה על אופניים במרכזי הערים, גם אם בערים יסעו בעתיד מכוניות חשמליות. לדבריו, לאחרונה החל לעודד את עובדי פולקסווגן להתנייד ברחבי המפעל על אופניים: "רכיבה על אופניים היא מהנה, היא בריאה והיא טובה לסביבה", כתב.
2 צפייה בגלריה
הרברט דיס מנכ"ל פולקסווגן החדש
הרברט דיס מנכ"ל פולקסווגן החדש
הרברט דיס מנכ"ל פולקסווגן החדש
(צילום: בלומברג)
עוד ציין מנכ"ל יצרנית הרכב הגרמנית, כי בלי תשתית מתאימה גם לשימוש באופניים, המאמץ לנקות את הערים ע"י שימוש במכוניות חשמליות לא יספיק.
2 צפייה בגלריה
אופני Re:Cycle של ולוסופי אופניים נספרסו קפסולות
אופני Re:Cycle של ולוסופי אופניים נספרסו קפסולות
(צילום: יחצ)
שפע הצהרותיו של דיס על עתיד ירוק, על סיום יצורן של הנקניקיות המפורסמות של פולקסווגן שאינן בריאות ואודות מעבר גורף של פולקסווגן לייצור של רכב חשמלי בעוד כמה שנים, אינן מצליחות לשכנע את כל הרגולטורים באירופה שפרשת דיזלגייט, נמצאת אי שם בהיסטוריה של היצרנית הגרמנית. רק לאחרונה קרא האיחוד האירופי לפולקסווגן לפצות את כל בעלי מכוניות הדיזל של היצרנית באירופה עקב זיהום האוויר שמכוניותיה של היצרנית פלטו במשך שנים.