סגור
השותפים ב גולדפרב גרוס זליגמן
השותפים בגולדפרב גרוס זליגמן (צילום: דדי אליאס)

בלעדי
האקרים פרצו למשרד גולדפרב-זליגמן - חשש לדליפה של מידע רגיש

בגולדפרב-זליגמן מאשרים את דבר הפריצה: "האירוע טופל באופן מיידי ועדכון נמסר לרשות הגנת הפרטיות";  לפי הערכות, התוקפים פרצו לשרת הדואר האלקטרוני ונבדק חשד שהשתלטו על חלופות מיילים של הלקוחות; המשרד גייס את חברת הסייבר סיגניה לצורך טיפול באירוע וצמצום הנזק שנגרם 

האקרים פרצו למערכות המחשוב של משרד עורכי הדין המוביל גולדפרב-זליגמן. המשרד, המטפל בעסקאות רגישות של אילי הון ואנשי עסקים בכירים, וכן במרבית הבנקים בישראל, חשוף למידע רגיש אודות לקוחותיו.
המשרד, המטפל בעסקאות רגישות של אילי הון ואנשי עסקים בכירים, וכן במרבית הבנקים בישראל, חשוף למידע רגיש ביותר אודות לקוחותיו.
לפי הערכות ראשוניות, התוקפים הצליחו לפרוץ לשרת הדואר האלקטרוני של המשרד ונבדק חשד שהשתלטו על חלופות מיילים של הלקוחות לאורך שנים - במיילים אלו מצוי מידע רגיש במיוחד שאינו מיועד לעיני הציבור.
המשרד גייס את שירותי חברת הסייבר סיגניה (Sygnia) לצורך טיפול באירוע וצמצום הנזק שנגרם. בשלב זה נערכת חקירה מעמיקה כדי להבין את היקף הפריצה ולהעריך את ההשלכות האפשריות.
ממשרד גולדפרב-זליגמן נמסר: ״לאחרונה, עודכנו על ידי מערך הסייבר הלאומי על חשד לאירוע סייבר הנוגע לרשת מחשוב והמידע של המשרד. המשרד נעזר בחברת סיגניה, חברה בעלת שם עולמי בתחום הסייבר, אשר ביצעה בדיקה מיידית ומעמיקה. בדיקה זו גילתה חדירה מוגבלת לאחד משרתי המשרד, במסגרתה הועתקו פריטי מידע. האירוע טופל באופן מיידי ועדכון נמסר לרשות הגנת הפרטיות. יודגש כי אין ולא היתה כל פגיעה בעבודה השוטפת של המשרד״.