סגור
מדד הבריאות

ענקית השבבים שמממנת לעובדיה הליך פונדקאות

NVIDIA הביאה לארץ סטנדרטים גבוהים של דאגה לאורח חיים בריא ולרווחת העובדים הן במשרד והן בחייהם האישיים. "זה עושה טוב לדעת שאנחנו יכולים לקחת חלק במסע של אנשים לשנות את חייהם"

נוסדה 1993 (בישראל החל מ-2017)
מס׳ עובדים: כ-2,800
מס׳ סניפים/מרכזים: 7
עם הגעתה לישראל, לפני כארבע שנים, הביאה איתה חברת NVIDIA תפיסת אורח חיים בריא מתקדמת, אותה היא אף לקחה קדימה עם רכישתה של חברת מלאנוקס בכ-7 מיליארד דולר ב-2019. יוזמה חדשה שהושקה לפני מספר חודשים מציבה אותה בקטגוריה אחת לפחות כחלוצה של דאגה לעובדים. נכון להיום, NVIDIA היא החברה היחידה בישראל שמממנת הליך פונדקאות עבור עובדיה. כל עובד או עובדת שמעוניינים לעבור את התהליך המפרך והיקר, זכאים להחזר הוצאות מלא מהחברה.
4 צפייה בגלריה
Nvidia- מספקיות השבבים המובילות בעולם
Nvidia- מספקיות השבבים המובילות בעולם
Nvidia- מספקיות השבבים המובילות בעולם
(באדיבות אנבידיה)
״ברגע שיצאנו עם הדבר הזה לעובדים, התגובות היו מדהימות״, מספר גדעון רוזנברג, ראש מערך משאבי אנוש בחברה. ״זה עבר למעגלים חיצוניים והגיע למשפחות, ללקוחות, לקולגות. הוצפנו בתגובות מאוד מרגשות, וזה עושה טוב לדעת שאנחנו יכולים לקחת חלק במסע של אנשים לשנות את חייהם, להקים משפחה ולהיות מאושרים – זה סיפוק אדיר. מכיוון שהכל טרי, עדיין לא יצא לנו ללוות תהליך מתחילתו ועד סופו, אבל יש המון פניות ואנחנו מאוד נרגשים לקראת העתיד״.
4 צפייה בגלריה
עו"ד גדעון רוזנברג
עו"ד גדעון רוזנברג
עו"ד גדעון רוזנברג
(באדיבות אנבידיה)
קיקבוקס, ספא וג׳ו ג׳יטסו
NVIDIA היא מחברות השבבים המובילות בעולם, כשהתמחותה העיקרית היא בתחום הבינה המלאכותית והעיבוד הגרפי. החברה אחראית לייצור של אחד ממותגי כרטיסי המסך המובילים בעולם. בכל הקשור לדאגה לעובדים, משקיעים ב-NVIDIA בתשתיות שיאפשרו מגוון של אפשרויות פעילות ספורטיביות. מרכז הפיתוח ביקנעם כולל חדר כושר ובו חוגים מגוונים, כמו קיקבוקס, TRX, ג׳יו ג׳יטסו ועוד. במקום נבנו גם חדרי ספא לטיפולים. עובדים שמעדיפים להתאמן מחוץ לעבודה, נהנים ממנוי FreeFit המאפשר להם להתאמן במגוון חדרי כושר בכל רחבי הארץ.
4 צפייה בגלריה
חדר כושר במשרדי אנבידיה
חדר כושר במשרדי אנבידיה
חדר כושר במשרדי אנבידיה
(באדיבות אנבידיה)
פעילויות ספורט נוספות נערכות בקבוצות ונבחרות שמייצגות את החברה בתחרויות שונות, כמו מרוצי הלילה (Night Run) בערים שונות בישראל. במרוץ שנערך בשבוע שעבר (10.11) בתל אביב, לקחו חלק למעלה מ-150 מעובדי החברה. ל-NVIDIA גם נבחרות כדורגל וכדורסל שמתמודדות בליגה למקומות עבודה, אך לא רק בה. ״אנחנו מממנים השתתפויות במרוצים שונים לאורך השנה, לצד השתתפות בליגות אזוריות וכן מממנים מגרשים לאימונים, מאמנים בעת הצורך וגם מדים לקבוצות החברה״, אומר רוזנברג.
תהליך שאותו ליוותה תזונאית שינה את תפריט חדרי האוכל במרכזים השונים של החברה. כיום קיים דגש מיוחד על פירות, ירקות, קרקרים עם סיבים תזונתיים ומאכלים מזינים ובריאים נוספים. במקביל, מימנו בחברה רכישה של כסאות ארגונומיים מובילים לכל אחד מהעובדים, ובמהלך הקורונה שלחו לבתיהם ציוד משרד שיאפשר עבודה אופטימלית מרחוק.
4 צפייה בגלריה
קיקבוקס, ספא וג׳ו ג׳יטסו
קיקבוקס, ספא וג׳ו ג׳יטסו
קיקבוקס, ספא וג׳ו ג׳יטסו- חדר כושר במשרד
(באדיבות אנבידיה)
עובדי NVIDIA זכאים לחופשת לידה ארוכה יותר מהקבועה בחוק – 22 שבועות לנשים ו-12 שבועות לגברים. בנוסף, זכאים הורים צעירים לחופשה של שמונה שבועות לבחירתם במהלך השנה הראשונה לחייו של הילד, במה שמוגדר כנחיתה רכה לאחר הלידה. לבסוף, מדגישים בחברה את חשיבות הבריאות הנפשית והקשר האנושי. במהלך הקורונה, דאגו נציגי מחלקת משאבי האנוש לארוחת חג עבור עובדים ששהו לבדם בחגים. עובדים שנדרשים לעזרה נפשית, זכאים אף הם לסיוע ומימון מטעם החברה.
״חשוב לנו להבהיר שאנחנו עוסקים בפיתוח טכנולוגיות שישפיעו על חייהם של רבים בעולם, ובסופו של יום הנכס הכי גדול הוא האנשים שאחראים על הכל וגורמים לזה לקרות״, אומר רוזנברג. ״המטרה שלנו היא שהם ירגישו הכי בטוחים ועטופים שאפשר״.
הכתבה מתפרסמת במסגרת פרויקט מיוחד של כלכליסט וקבוצת "מובמנט". במסגרת הפרויקט נסקר את החברות והארגונים המובילים בקידום אורח חיים בריא בישראל.