סגור

נמל אשדוד: שני סמנכ"לים הודיעו על עזיבה

בנקודת זמן רגישה לנמל הודיעו סמנכ"ל התפעול, סמנכ"ל המשאבים וראש מחלקת הציוד כי ברצונם לסיים את תפקידם

שני סמנכ"לים וראש מחלקה בנמל אשדוד הודיעו לאחרונה למנכ"ל נמל אשדוד משה (שיקו) זנה שהם מעוניינים לסיים את תפקידם. עזיבות הבכירים מתרחשות בנקודת זמן רגישה לנמל, שנערך לפתיחת התחרות בנמלים שצפויה להתחיל ב־1 בספטמבר עם פתיחת נמל המפרץ בחיפה שינוהל על ידי חברת SIPG. כמו כן הנמל עדיין מתמודד עם התור התפעולי בכניסה אליו, ובמקביל בימים אלו מנסים בנמל להחתים 184 עובדים ותיקים על הסכמי פרישה.
שני הסמנכ"לים שעוזבים הם איציק כהן, סמנכ"ל תפעול, ים ומסופים, וירון הדרי, סמנכ"ל המשאבים. כהן, שכיהן בעבר כמנכ"ל הנמל בפועל, מסיים את תפקידו מפני שהוצע לו תפקיד בכיר יותר בחברה אחרת. הדרי הודיע על סיום תפקידו לאחר כחמש שנים, לאחר שלא הובטח לו בוודאות כי יאריכו את כהונתו. דני גת, ראש מחלקת הציוד בנמל, ביקש לסיים את העסקתו בחוזה אישי. נוסף על כך, היועצת המשפטית של הנמל, ענבר טור שלום, מכהנת כבר שמונה שנים כממלאת מקום וכעת מתכוונים בנמל לצאת למכרז למינוי קבוע לתפקיד ולא ברור עדיין אם היא תיגש אליו.
1 צפייה בגלריה
כניסה ל נמל אשדוד
כניסה ל נמל אשדוד
הכניסה לנמל אשדוד
(צילום: גדי קבלו)
מנמל אשדוד נמסר כי "שני הסמנכ"לים בחרו להמשיך בדרך אחרת, כפי שקורה בכל ארגון, ובחרו בשינוי בקריירה ובחירת מקום עבודה חדש. היועמ"שית מכהנת כממלאת מקום ובעתיד הקרוב יתפרסם הליך פעילות ועדת האיתור לתפקיד".