סגור

בלעדי
המועמדים למנכ"ל סלקום: קרן שתוי מהולמס פלייס ברביעייה שהגיעה לקו הגמר

עוד במועמדים: שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר לשעבר, אילן סיגל, מנכ"ל גולן טלקום ואלי אדדי, מנכ"ל רשת דינמיקה

קרן שתוי, מנכ"לית רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס, היא אחת מארבעה מועמדים סופיים לתפקיד מנכ"ל סלקום.
לכלכליסט נודע כי שתוי הגישה מועמדות לתפקיד והשתלבה ברביעייה הסופית של המועמדים, שאותה הגישה ועדת האיתור לדירקטוריון החברה לצד נורית ברמן, מנכ"לית חברת השמת הבכירים עמדה, אשר נשכרה כדי ללוות את התהליך.
1 צפייה בגלריה
קרן שתוי מנכלית הולמס פלייס
קרן שתוי מנכלית הולמס פלייס
קרן שתוי
(צילום: יוני רייף)
ברביעייה נמצא מועמד חיצוני נוסף: שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר לשעבר, שנפרד לפני כשבועיים מתפקיד מנכ"ל אלון רבוע כחול של מוטי בן משה אחרי חצי שנה בלבד בתפקיד. לצידם מועמדים לתפקיד שני בכירים מתוך סלקום: אילן סיגל, מנכ"ל גולן טלקום שמשמש גם סמנכ"ל הפיתוח של הקבוצה; ואלי אדדי, מנכ"ל רשת דינמיקה וסמנכ"ל בהנהלת החברה ומי שאחראי על מכירות ציוד הקצה.
שתוי עבדה 20 שנה בסלקום, עד שב־2017 עברה לתפקיד מנכ"לית רשת הולמס פלייס שבשליטת קרן גרין לאנטרן של ריצ'י האנטר. בתפקידה האחרון בסלקום שימשה שתוי כסמנכ"לית מגזר עסקי, וקודם לכן כסמנכ"לית לקוחות פרטיים בחברה. את שתוי הביא להולמס פלייס האנטר, שמכהן כיו"ר קבוצת הולמס פלייס, בעקבות היכרות עמה מהתקופה שבה היה מנכ"ל נטוויז'ן, שבה היתה שתוי סמנכ"לית לקוחות פרטיים.
סלקום נחשבת לחברה ללא גרעין שליטה. בעלי המניות הבולטים בדסק"ש המחזיקה בשליטה בחברה הם צחי נחמיאס, האחים מייק ודני זלקינד, לצד איש העסקים רמי לוי. כיו"ר החברה מכהן דורון כהן, מנכ"ל דסק"ש.
אבי גבאי פרש מתפקיד מנכ"ל סלקום לפני כשלושה שבועות, כדי להוביל עם שלמה רודב וחברת הפניקס קבוצת השקעות שחתמה על הסכם לרכישת המתחרה פרטנר, ביחד עם חברות הביטוח מנורה, כלל ומשפחת ארקין.