$
משפט

עו"ד ענת קליין עוזבת את משרד GKH לטובת משרד עצמאי

קליין ניהלה את מחלקת האנרגיה והתשתיות ב-GKH. למשרד החדש יצטרפו עו"ד דנה טל, שבעבר שימשה בתפקידים בכירים בפרקליטות הצבאית ועו"ד רון פרימן ממשרד GKH

ענת קליין, עורכת דין בתחומי האנרגיה והתשתיות, הודיעה על עזיבת משרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג שנהב ושות' (GKH), אחרי כמעט עשור, לטובת פתיחת משרד עצמאי משלה.

 

קליין, שניהלה את מחלקת האנרגיה והתשתיות ב-GKH, פותחת את משרד 'קליין ושות' – אנרגיה ותשתיות'. אל עו"ד קליין יצטרפו עו"ד דנה טל, שבעבר שימשה בתפקידים בכירים בפרקליטות הצבאית ותכהן כשותפה במשרד החדש, ועו"ד רון פרימן, ממחלקת האנרגיה והתשתיות של משרד GKH. המשרד ימוקם במגדל רסיטל החדש של חג'ג בתל אביב.

 

 

עו"ד ענת קליין. מתמחה באנרגיה ותשתיות עו"ד ענת קליין. מתמחה באנרגיה ותשתיות צילום: אסנת רום

 

טרם הצטרפותה למשרד GKH, שימשה קליין כיועצת המשפטית של בית הזיקוק של פז באשדוד ולפני כן, שימשה כראש צוות במחלקה המשפטית של רשות התחרות. במהלך תפקידה ברשות הובילה בין היתר, את ההתנגדות למיזוג של דור אלון עם סונול, את פיצול והפרטת פי גלילות, ואת פיצול והפרטת בתי הזיקוק. קליין גם ניהלה מספר כתבי אישום בגין עבירות קרטל נגד בכירים בשוק הישראלי.

 

עו"ד ענת קליין: "אחרי יותר מ-20 שנות עשיה ביתחומי האנרגיה והתשתיות, ועבודה מול הגופים המובילים במשק, אני מרגישה שהגיע זמני לצאת לדרך עצמאית. העיסוק בעולמות האנרגיה והתשתיות מרתק ומשמעותי, ויהווה את מנוע הצמיחה של המשק בשנים הקרובות. בשל מורכבות הפרויקטים, ההיקף הכספי האדיר הנדרש להקמתם ולהפעלתם, והמומחיות הרבה הכרוכה בהם, הבנתי שיש צורך במשרד בוטיק שיקדיש את כל כולו לסוגיות המאפיינות את התחומים המשמעותיים האלה".

 

 

x