$
משפט

הותר לפרסום: ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי חשוד גם באונס וסחיטה באיומים

אדרי, שנעצר לפני שבועיים וחצי בחשד לעבירות שוחד, מרמה והלבנת הון, חשוד גם בעבירות מין ואלימות. אחרי שמעצרו הוארך ארבע פעמים הוא שוחרר היום למעצר בית בן 10 ימים

עמיר קורץ 16:4425.11.20

הותר לפרסום: ראש עיריית אור עקיבא והשר לשעבר יעקב אדרי, החשוד בעבירות "צווארון לבן" כמו לקיחת שוחד, מרמה, העלמת מס והלבנת הון, חשוד גם בעבירות מין, אינוס, בעילה בהסכמה, תקיפה, אלימות וסחיטה באיומים. עבירות אלה המיוחסות לאדרי, נוספו במהלך ימי החקירה מאז מעצרו של אדרי ב-10 בנובמבר.

 

 

 

היום, לאחר ארבע פעמים בהן האריך שופט בית משפוט השלום בראשון לציון גיא אבנון את מעצרו של אדרי, הוא החליט על שחרורו למעצר בית של 10 ימים ובתנאים מגבילים נוספים.

 

סנגוריו של אדרי, עורכי הדין ד"ר יחיאל וינרוט, מאיר אברהם ויגל דוד ממשרד ד"ר י. וינרוט ושות' מסרו בתגובה: "צו איסור הפרסום פקע היום ותוקפו לא הוארך, בהסכמת מר אדרי. לגופם של החשדות החדשים המיוחסים למר אדרי בתחום עבירות המין והאלימות, מדובר בחשדות שכגודל חומרתם כך מידת מופרכותם. העובדה שמדובר בחשדות שמעולם לא הוגשה תלונה בגינם כנגד מר אדרי, מעידה גם היא כאלף עדים על רצינות אותם 'חשדות', ועל כך שהם באו לעולם במטרה אחת ויחידה לפגוע במר אדרי, ולהשחיר את פניו, מתוך מניעים ברורים שבשלב זה אנו מנועים מלפרטם".

 

יעקב אדרי  בבית המשפט יעקב אדרי בבית המשפט צילום: אוראל כהן

 

x