$
רכב

חברת השכרת רכב ישראלית ראשונה פותחת הזמנות ישירות לנציגות באיחוד האמירויות

שלמה SIXT פתחה השבוע את קטלוג ההזמנות שלה עבור הנוסעים לאמירויות; כבר ביום שישי הקרוב ניתן יהיה לקחת מכונית משדה התעופה בדובאי, כאשר סופ"ש עם מכונית שכורה שתימסר בבוקר שישי ותשמש את הנהג עד שבת אחר הצהריים, יעלה 440 שקל למי שיבחר ברכב ניסאן סאני או טויוטה יאריס

תומר הדר 14:3702.11.20

שלמה SIXT פתחה השבוע לראשונה את קטלוג ההזמנות של החברה להשכרת רכב באיחוד האמירויות, כך עולה מבדיקת כלכליסט. בשבוע שעבר פורסם בכלכליסט אודות האפשרות לנהגים ישראלים לשכור מכונית באיחוד האמירויות - אך אז דובר בהשכרת רכב על ידי ברוקר, כלומר על ידי חברה ישראלית אשר מבצעת את ההשכרות באמצעות חברה מקומית בחו"ל.

 

דובאי דובאי צילום: שאטרסטוק

 

כעת, כאמור, מדובר בחברת השכרה ישראלית ראשונה אשר מייצגת חברה בינלאומית - SIXT - שמאפשרת השכרה ישירה בסניף חו"ל בדובאי או באבו דאבי, בדיוק כפי שלקוחות יכולים לשכור את מכוניות SIXT בגרמניה או באיטליה. יתר חברות ההשכרה הישראליות אשר מייצגות חברות בינלאומיות טרם פתחו את היכולת להזמין מכונית שכורה באיחוד האמירויות.

 

לפי קטלוג SIXT המוצע לישראלים שישכרו רכב באיחוד האמירויות, כבר ביום שישי הקרוב ניתן יהיה לקחת מכונית משדה התעופה בדובאי. כך לדוגמה, סוף שבוע עם מכונית שכורה בדובאי שתימסר בבוקר שישי ותשמש את הנהג עד ליום שבת אחר הצהריים, יעלה 440 שקל למי שיבחר ברכב ניסאן סאני; גם טויוטה יאריס תעלה בדובאי 440 שקל לסוף שבוע. למעוניינים להשתדרג, מרצדס CLA סדאן תעלה כ-1,010 שקל, ואילו אלפא רומיאו סטלביו תעלה 1,230 שקל. חובבי שטח יוכלו לבחור ג'יפ רנגלר תמורת 1,470 שקל ואילו מרצדס S קלאס תעלה 2,700 שקל.

x