$
מחפשי עבודה

eBay פרסמה כתב חידה טכנולוגי כדי לגייס עובדים: תוך יום אלף מועמדים התחרו על 20 משרות

מרכז הפיתוח של eBay בישראל פרסם כתב חידה טכנולוגי כדי לגייס מפתחים מנוסים ולתת הזדמנות גם למועמדים שלא עומדים בדרישות הסף של תיאורי המשרה; חברות הייטק יציעו 500 משרות ביריד תעסוקה וירטואלי של איגוד ההייטק בהתאחדות התעשיינים ורשות החדשנות

מעין מנלה 13:2202.11.20

התחרות על כל משרה בהייטק הפכה להיות הרבה יותר קשה נוכח המשבר. אתמול פרסם מרכז המחקר והפיתוח של eBay בישראל כתב חידה טכנולוגי כדי לגייס 20 מפתחים לחברה ותוך יום אלף מועמדים נענו לאתגר.

 

באיביי גייסו מאז חודש מרץ מעל ל-70 עובדים חדשים למגוון תפקידים ביניהם מנהלי צוות, חוקרים, מפתחים ומנהלי פיתוח. דרך הגיוס החדשה, באמצעות חידה נועדה לאפשר למועמדים נוספים הזדמנות להצטרף לחברה גם אם הם לא עומדים בכל דרישות הסף של המשרה. המשרות הפתוחות מיועדות למפתחים בעלי חמש שנות ניסיון ומעלה בפיתוח מערכות קוד גדולות ומורכבות. כתב החידה נבנה במיוחד לצורך הגיוס על ידי מפתחים בחברה והוא מורכב משאלה בפיתוח קוד Java עם שלושה שלבים בדרגות קושי עולות. הפתרון בכל שלב הוא הלינק ששולח את המתמודדים לשלב הבא והמורכב יותר של החידה. בסיום שלושת השלבים, המתמודדים מגיעים לסיור וירטואלי במשרדי החברה ומתבקשים לעבור מחדר לחדר ולחפש את המפתח לפיתרון החידה, שפתוחה בפני כל מי שרוצה לנסות ולפתור גם אם אינו עומד בדרישות הסף של המשרות.  

 

בתוך כך, ביריד תעסוקה של איגוד ההייטק בהתאחדות התעשיינים במשותף עם רשות החדשנות יוצעו יותר מ-500 משרות ב-21 חברות הייטק מהמובילות בארץ כמו פיליפס, אלביט מערכות, אפלייד מטיריאלס, סיסקו ועוד. ליריד, שיתקיים ביום רביעי 4.11 נרשמו עד כה כאלף משתתפים שיוכלו לצפות במשרות שיציגו החברות המגייסות.

 

כתב החידה של eBay כתב החידה של eBay

 

 

היריד כולל משרות במגוון רחב של תפקידים טכנולוגיים והנדסיים. המשרות מוצעות בכל רחבי הארץ, כולל הערים באר שבע, קריית גת, יקנעם, קיסריה, נתניה, ראש העין, תל אביב ועוד. בתום היריד תעלה לעמוד הפייסבוק של האיגוד רשימת המשרות המלאה ודרכי ההתקשרות עם החברות.

 

״אנו מקווים כי באמצעות יריד התעסוקה שיזמנו עם רשות החדשנות נוכל לחזק את תעשיית ההייטק הישראלית שזקוקה לעובדים מוכשרים כך שתוכל להמשיך ולצמוח למרות המשבר הקשה. חוסר היכולת לגייס עובדים יפגע בסוף בהיקף המשרות הפנויות הקיימות וגם ביכולת לענות לביקושים הנוספים שהממשלה תהייה חייבת לייצר בקרוב. לכן גם יצאנו השבוע במשותף עם שירות התעסוקה בתוכנית חדשה להכשרות מקצועיות, אשר במסגרתה עובדים יוכלו לפתח קריירה חדשה וללמוד מקצוע חדש, תוך כדי שהם מתחילים לעבוד במפעל. אנו צופים כי התוכנית תהיה הצלחה גדולה, שכן זהו מצב של Win Win. גם העובד מקבל משכורת מלאה מהיום הראשון וגם החברה מקבלת עובד שיקבל הכשרה מקצועית שבנויה במדויק לדרישות המפעל״, אומר נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x