$
רכב

המכונית של עידן עופר חיה ובועטת: קורוס משיקה דגם חדש

קורוס, יצרנית הרכב הסינית הוקמה כמיזם משותף של קנון אחזקות שבשליטת עידן עופר ויצרנית הרכב הסינית צ'רי, ועברה שינויים רבים. כעת היא מציגה דגם חדש וייחודי המיועד לדור ה-z, שנקרא "Milestone"

תומר הדר 09:0229.09.20

קורוס, יצרנית הרכב הסינית שחלק ממניותיה עדיין מוחזק על ידי קנון הולדינגס, מציגה מכונית אב טיפוס חדשה. כזכור, קורוס הוקמה בשלהי העשור הקודם כמיזם משותף של קנון אחזקות שבשליטת עידן עופר ויצרנית הרכב הסינית צ'רי.

 

 

אלא שמאז ידעה היצרנית הסינית אינספור תהפוכות לשינויים שכללו עזיבות של עיקר הבכירים, ביטול של דגמים שהיו בקנה, קיצוצי כוח אדם ומספר הכרזות על שינויי כיוון. בסופו של דבר נרכשו 51% ממניות קורוס על ידי באואנג הסינית ואילו בתחילת 2019 הודיעה קנון על מכירת 12% מאחזקותיה בקורוס.

קורוס MILESTONE קורוס MILESTONE צילום: יח"צ

 

הדגם החדש של קורוס אשר מוצג בתערוכת הרכב בבייג'ינג נקרא MILESTONE - כלומר "אבן דרך" ומיועד, כך מדגישה קורוס, לבני דור ה-Z. לפי קורוס, המאפיין הבולט ביותר של מכונית התצוגה המשתרעת על חמישה מטרים בדיוק הוא דלתות הצד אשר מחליקות לצדדים על מסילות.

 

בפועל ה-MILESTONE היא אחת המכוניות הגדולות ביותר שקורוס הציגה עד כה, מה שעשוי לרמוז על כוונה להיכנס לשוק רכבי המנהלים הסיני.

x