$
תיירות

מהיום: חברת אתיחאד מתחילה למכור כרטיסי טיסה לישראלים

חברת התעופה מאבו דאבי תמכור כרטיסים ל-80 יעדיה בעולם; עם זאת, בשלב זה רק ישראלים בעלי דרכון זר או אנשי עסקים בעלי אישור מיוחד יכולים להיכנס לאמירויות, ולפיכך היכולת לנצל את שירותיה מוגבלת לעת עתה

נווית זומר 14:2601.09.20

חברת התעופה אתיחאד מאבו דאבי שבאיחוד האמירויות מתחילה למכור כרטיסי טיסה לישראלים החל מהיום (ג') -  לכל יעד בעולם. עם זאת ולמרות ההסכם המתגבש לכינון יחסים בין ישראל והאמירויות, לפי שעה רק ישראלים בעלי דרכון זר או אנשי עסקים ישראלים בעלי אישור מיוחד יכולים להיכנס לאבו דאבי, כך שהיכולת להגיע אליה ולהשתמש בשירותיה מוגבלת בשלב זה.

 

 

 

מי שתציע באופן בלעדי את שיווק הטיסות של אתיחאד בישראל היא חברת טל תעופה בבעלות גדעון טהלר.

 

מטוס של אתיחאד מטוס של אתיחאד צילום: אתיחאד

 

אתיחאד טסה ללמעלה מ-80 יעדים בעולם, רבים מהם במזרח התיכון, באסיה ובאוסטרליה, וזאת באמצעות למעלה מ-100 מטוסי בואינג ואיירבוס. בשלב זה, כשעדיין אין טיסות ישירות מנתב"ג לאבו דאבי, ההסכם הוא יותר הצהרתי, ופחות פרקטי.

 

הטיסות עם אתיחאד צפויות להיות אטרקטיביות לנוסע הישראלי, כאשר עם הסכם השלום רשמי היא תפעיל טיסות ישירות של לנתב"ג. לדוגמה, טיסה לתאילנד באמצעות החיבור של אתיחאד דרך אבו דאבי תעלה 800 דולר. לנוסע לאוסטרליה יעלה כרטיס במחלקת תיירים כ-1,600 דולר. בטל תעופה מעריכים כי בהמשך המחירים יירדו. יש לציין כי המחלקה הראשונה במטוסי החברה מציעה גם סוויטות.

 

אתיחאד שירתה למעלה מ-17 מיליון נוסעים בשנת 2019.

x