שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

חשד: ביים את מותו ושריפת גופתו בחו"ל כדי לחמוק מחקירת מס

תושב בת ים נחקר אשתקד ברשות המסים בחשד להעלמת הכנסות בסכום של 1.36 מיליון שקל. כאשר זומן להשלמות חקירה בתחילת השנה, הגיע למשרדי הרשות פקס' ממשרד עורכי דין בדרום אפריקה שבו נטען כי הוא נפטר ממחלת הסרטן וגופתו נשרפה. הבוקר הוא נעצר

תומר גנון 18:2920.08.20

תושב בת ים שנחשד בהעלמת מס ביים את מותו ושריפת גופתו בדרום אפריקה כדי לחמוק מחקירה וכתב אישום נגדו.

 

 

 

כך עולה מבקשה לשחרור בתנאים מגבילים שהגישה רשות המסים לבית משפט השלום בראשל"צ, לאחר שעצרה הבוקר (ה') את החשוד, דרורי סטיבן, בביתו בבת ים.

 

 

משרדי מע"מ (ארכיון) משרדי מע"מ (ארכיון) צילום: טל שחר

 

סטיבן נחקר במע"מ בת ים במהלך 2019 בעקבות חשד להעלמת הכנסות בסכום של 1.36 מיליון שקל, כשסכום המס הוא 228 אלף שקל. לאחר שהתיק עברה למחלקה המשפטית ברשות על מנת להחליט אם להעמידו לדין, נדרשו השלמות חקירה. סטיבן לא התייצב אליהן.

 

בתחילת 2020, הגיע פקס' ממשרד עורכי דין בדרום אפריקה למשרדי מע"מ בת ים שבו נטען כי סטיבן נפטר ממחלת הסרטן בדרום אפריקה וגופתו נשרפה. ההודעה עוררה את חשד החוקרים. לאחר בדיקה עלה חשד שההודעה בדבר מותו לא נכונה. הבוקר הוא נעצר בדירה בבת ים.

 

עורך דינו, איתי בן נון, טען בדיון כי הוא מתגורר באותה דירה כבר שמונהשנים, פעיל מאוד ברשתות החברתיות ואינו מסתתר. השופטת רינה הירש שיחררה את החשוד בתנאים מגבילים ובהם הפקדה של 10,000 שקלים במזומן, התחייבות עצמית של 100 אלף שקל, והפקדת כל הדרכונים שבידו, חדשים וישנים, ברשות המסים.

x