$
משפט

פורסמה רשימת המניעויות של שופטי העליון; לגבי חיות: 7 עורכי דין ו-3 משרדי עורכי דין

עורכי הדין שיש לנשיאה מניעות הם בעלה דוד חיות, ירון אלחנני, אביגדור קלגסבלד, בנימין ברץ, יעל ברץ, גיורא ארדינסט ויחזקאל ביניש. אחד המשרדים, חיות זילברברג ושות', הוא של בעלה

ענת רואה 20:4728.06.20

הנהלת בתי המשפט חושפת את רשימת המניעויות של שופטי בית המשפט העליון. הערב פורסמה באתר בתי המשפט הרשימה וזאת בעקבות בקשה לפי חוק חופש המידע שהוגשה לגביהן.

 

לרשימה המלאה לחצו כאן

 

הרשות השופטת הודיעה כי בכוונתה לפרסם בקרוב את רשימת המניעויות של כלל השופטים והרשמים במערכת, וזאת החל משנת המשפט הקרובה, כלומר ספטמבר 2020.

 

 

הנשיאה אסתר חיות הנשיאה אסתר חיות צילום: אוהד צויגנברג

הרשימה שפורסמה הערב כוללת 15 שופטים ומחולקת לשתי קטגוריות: עורכי דין שהשופטים מנועים מלטפל בתיקים שהם מייצגים בהם ובעלי דין.

 

כך לדוגמה ברשימת המניעויות של נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות ישנם 7 עורכי דין, 3 משרדי עורכי דין ועוד מספר חברות. עורכי הדין שיש לגביהם מניעות הם: חיים דוד חיות (בעלה של הנשיאה), ירון אלחנני, אביגדור קלגסבלד, בנימין ברץ, יעל ברץ, גיורא ארדינסט ויחזקאל ביניש.

 

שלושת המשרדים הם ארדינסט בן נתן ושות', משרד ד"ר א. קלגסבלד ושות' ומשרד חיות זילברברג ושות' (ששייך לבעלה, עו"ד דוד חיות).

 

בעלי דין שתיקיהם לא מטופלים על ידי הנשיאה כוללים את חברות הביטוח הראל, כלל, שלמה, ווישור, איילון וקרנית. חברות הביטוח הללו הן לקוחותיו של בעלה של חיות.

x