$
משפט

צו הקפאת הליכים לרשת וול סטריט: מנכ"ל הרשת מונה לנאמן משותף

נשיא ביהמ"ש המחוזי בת"א הסביר כי מינוי המנכ"ל חשוב להמשך הפעילות הלימודית של החברה, שצברה חובות של כ-11 מיליון שקל: "פגיעה בפעילות תוביל לביטול רב של עסקאות באופן שיכביד על סיכויי הבראת הקבוצה"

ליטל דוברוביצקי 09:3214.06.20
נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, מינה בסוף השבוע שני נאמנים לרשת וול סטריט ללימודי אנגלית והוציא צו הקפאת הליכים כדי לאפשר לרשת להיערך להליך שיקום. אחד מהנאמנים הוא מנכ"ל הרשת ובעל מניות בה, עמנואל קוזינץ. הנאמנת השנייה היא עו"ד שירלי יפרח-אזור.

 

 

"שוכנעתי שהמקרה שלפניי נמנה על המקרים שבהם יש למנות את נושא המשרה כנאמן", קבע השופט, "וזאת לאור חשיבות נושא המשרה להמשך הפעילות הלימודית של החברה, שפגיעה בה תוביל לביטול רב של עסקאות באופן שיכביד עד מאוד על סיכויי הבראתה של הקבוצה".

רשת וול סטריט ללימוד אנגלית רשת וול סטריט ללימוד אנגלית צילום: Facebook / wall street english

 

הרשת הגישה לאחרונה בקשה דחופה להורות על כינוס אסיפת נושים לחברה וכן הצעה מפורטת לתוכנית לשיקום כלכלי לאחר שצברה חובות של כ-11 מיליון שקל. ביהמ"ש הורה לרשת להגיש בקשה להקפאת הליכים, וכאמור בסוף השבוע הוצא הצו. את הרשת מייצגים עוה"ד אשר אנגלמן וסמיון קידר. את בנק מרכנתיל דיסקונט, נושה של הרשת, מייצג עו"ד ישראל בכר ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ.

 

מוול סטריט נמסר: "אנו מברכים על החלטת ביהמ"ש ועל מינוי מנכ"ל החברה כנאמן. החברה נהגה באחריות כלפי לקוחותיה, עובדיה וספקיה. אנו מחכים לעבודה המשותפת עם עו"ד יפרח-אזור להבראת החברה".

x