שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תיירות

דלתא איירליינס תחדש את טיסותיה לישראל בתחילת יוני

החברה האמריקאית מצטרפת למספר חברות תעופה גדולות שכבר הודיעו לאחרונה על חזרה לישראל. ב-3 לחודש צפויה להמריא טיסה ראשונה מניו יורק לת"א; בהמשך תפעיל דלתא ארבע טיסות שבועיות במטוס איירבוס 330A, שימריאו מתל אביב בשעות הלילה במוצאי שבת ובימי ראשון, שני וחמישי

תומר הדר 10:5719.05.20

דלתא איירליינס האמריקאית תחדש את טיסותיה לישראל ב-3 ביוני, בטיסה שתצא מניו יורק לתל אביב; ב-6 ביוני תצא טיסה ראשונה מתל אביב לניו יורק. כך, החל מהחודש הבא, תפעיל דלתא ארבע טיסות שבועיות במטוס איירבוס 330A, שימריאו מתל אביב בשעות הלילה במוצאי שבת, בימי ראשון, בימי שני ובימי חמישי.

 

 צילום: getty

 

בדומה לחברות רבות, גם דלתא תבצע חיטוי של המטוסים לפני המראות ותבצע חסימות של מושבים כדי להבטיח מרחק נאות לישיבה של נוסעים זה מזה. המחיר, כמובן: ניתן להעלות פחות נוסעים לכל טיסה. במקביל יעטו הצוותים והנוסעים מסיכות פנים במשך כל הטיסה, משימה שעשויה לא להיות פשוטה בהתחשב בעובדה שמדובר בטיסה טראנס אטלנטית.

 

בכך מצטרפת דלתא למספר חברות תעופה גדולות שהודיעו בשבועות האחרונים על חזרה לישראל: בתחילת יוני צפויה לופטהנזה הגרמנית לשוב גם היא לישראל, עם שש טיסות שבועיות. יצוין כי כיום קיימת חובת בידוד בת שבועיים לישראלים השבים מחו"ל - ואילו כניסת זרים עדיין אסורה. מטבע הדברים, חברות התעופה אשר שבות לישראל מתנות ברובן המכריע את חזרתן המסודרת לטיסות ברגולציה, כלומר בהסרת המגבלות הללו, מה שיתרחש ככל הנראה תוך שבועות ספורים.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

x