$
משפט

דיונים להיום בהוצאה לפועל בוטלו - קבלת קהל רק במקרים דחופים

בין הנושאים שכן יטופלו בשעת חירום: בקשת חייב לבטל פקודת מאסר ובקשת חייב לעכב או לבטל פינוי: הודעה בנוגע לדיונים של מחר צפויה לצאת בשעות הקרובות

לידיעת החייבים, הזוכים ועורכי הדין בלשכות ההוצאה לפועל - לאור ההנחיות המעודכנות מאתמול בערב, קבלת הקהל היום (א') בלשכות ההוצאה לפועל תהיה במתכונת של מקרים דחופים בלבד כמו בפגרה.

 

בכל מקרה רצוי לשלוח את הבקשות בפקס או להגישן באמצעות אתר האינטרנט של הרשות. לא יבוצעו צווי הבאה וכל פעילות מבצעית. דיונים בפני רשמים שנקבעו למחר (יום ב'), וכן ישיבות הסדר לפי חוק חדלות פירעון יבוטלו.

 

 

לשכת הוצאה לפועל לשכת הוצאה לפועל צילום: באדיבות דוברות רשות האכיפה והגבייה

 

 

שר המשפטים הודיע, כי בתוקף סמכותו לפי תקנות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל (סדרי דין במצב חירום מיוחד), חלות תקנות 3 עד 5 לתקנות על לשכות ההוצאה לפועל החל מהיום ועד לסוף אותו יום.

 

העניינים הדחופים בהוצאה לפועל שכן יטופלו בשעת חירום הם: בקשת חייב לבטל פקודת מאסר; בקשת חייב לעכב או לבטל פינוי; בקשה לביטול מימוש כספים; בקשת זוכה (הגורם לו חייבים כספיפ - ל.ד) לנקיטת הליך דחוף לפני המצאת אזהרה; בקשת זוכה לעכב יציאה מן הארץ; בקשת חייב לבטל עיכוב או הגבלת יציאה מן הארץ; ביטול הגבלת חייב מקבלת דרכון.

x