$
תיירות

פתאל ממשיכה להתרחב באירופה: מקימה מלון ראשון בליסבון

חברת המלונות רכשה בהשקעה של 42 מיליון יורו מגרש עליו תקים מלון 5 כוכבים בהשקעה של 22 מיליון יורו. כמו כן, החברה תיכנס לראשונה גם לרומניה - שם רכשה את מלון גולדן טוליפ

נווית זומר 16:0702.02.20

חברת המלונאות "פתאל" ממשיכה להרחיב את פעילותה באירופה ומקימה מלון ראשון בליסבון שבפורטוגל. החברה רכשה בהשקעה של 42 מיליון יורו מגרש בשטח 8.1 דונם בעיר העתיקה של ליסבון, ועליו בניין לשימור ששטחו כ-8.500 מ"ר. פתאל תשקיע 22 מיליון יורו נוספים בהקמת בית מלון 5 כוכבים דה לקס הכולל 132 חדרים. פתאל מפעילה כיום מלון אחד בפורטוגל בעיר פורטו.

 

 

 

ליסבון. עכשיו גם לפתאל יש בעיר מלון ליסבון. עכשיו גם לפתאל יש בעיר מלון צילום: שאטרסטוק

 

בסך הכל מסתכמת ההשקעה של פתאל באירופה בכ-140 מיליון יורו.

 

לצד ליסבון רכשה פתאל נכס במרכז ליברפול, בתמורה ל-2.7 מיליון יורו עליו תבנה מלון שיכלול 210 חדרים, ובכך עלה מספר בתי המלון בבעלותה בברטניה ל- 52 בתי מלון. החברה תיכנס גם לראשונה לרומניה, ורכשה את מלון גולדן טוליפ בבוקרשט בתמורה לכ- 5.9 מיליון יורו. המלון כולל 81 חדרים בסמוך לעיר העתיקה. בנוסף, רכשה את מלון square M במרכז בבודפשט הונגריה, הכולל 71 חדרים בתמורה לכ-17 מיליון יורו. המלון עבר שיפוץ בשנה שעברה ונפתח מחדש בחודש אוקטובר.

 

תוך כדי הודיעה חברת התעופה אפ-אייר פורטוגל שהיא מגדילה את מספר הטיסות בקו תא-ליסבון שנפתח באפריל 2019 עם 7 טיסות שבועיות, ל- 11 טיסות שבועיות. ובפסח מספר הטיסות יעמוד על 14 טיסות שבועיות. זאת לאחר שליסבון הפכה ליעד תיירות פופלרי בקרב הישראלים ובקרב במטיילים לדרום אמריקה, שנהנים מהאפשרות שמעניקה החברה לעצירה של 5 ימים בליסבון בדרך לטיול הגדול.

x