$
משפט

פרסום ראשון

ביהמ"ש אישר את מכירת בריולה לדלתא גליל תעשיות תמורת 1.1 מיליון דולר

ברקע עמדה הצעה נוספת של בעלת המותג TRAFILEA שהציעה לרכוש את סטארט-אפ ההלבשה התחתונה תמורת 400 אלף דולר. בריולה מפעילה פלטפורמה המאפשרת לנשים בכל מידה לרכוש חזיות חדשות בקלות ובפרטיות אונליין

בית משפט המחוזי בת"א אישר את מכירת הסטארט-אפ בריולה לדלתא גליל תעשיות תמורת 1.1 מיליון דולר. הצעה נוספת שהוגשה הינה של בעלת המותג TRAFILEA שהציעה לרכוש את בריולה תמורת 400 אלף דולר. בריולה מפעילה פלטפורמה המאפשרת לנשים בכל מידה לרכוש חזיות חדשות בקלות ובפרטיות אונליין.

 

 

 

בשבוע שעבר פרסם כלכליסט כי בעלת המותג הבינלאומי TRAFILEA (חברת OVERNEL s.a) הגישה הצעה לרכישת נכסי הסטארט-אפ תמורת כ-400 אלף דולר. המציעה, המיוצגת על ידי עו"ד דן להט ועו"ד יורם ל. כהן היא חברה בינלאומית העוסקת גם במכירה ושיווק של מוצרי הלבשה ברשת. היום נודע כי הוגשה הצעה גבוהה יותר על ידי דלתא גליל תעשיות על סך 1.1 מיליון דולר המיוצגת על ידי משרד עו"ד שבלת.

 

 

אורית חשאי מייסדת בריולה אורית חשאי מייסדת בריולה צילום: אוראל כהן

 

הסטארט-אפ הגיש לאחרונה בקשת הקפאת הליכים בשל חובות בסך כ-25.8 מיליון שקל. השופט חגי ברנר מינה לחברה שני נאמנים: רו"ח רונן אשכנזי ועו"ד אבי אברמוביץ. החברה נולדה מתוך חזונה של מייסדת החברה, אורית חשאי, לאפשר לנשים מרחבי העולם לרכוש הלבשה תחתונה ללא צורך בביקור בחנויות פיסיות וביצוע מדידות בחנות.

 

x