משפט

נחשף בכלכליסט

עו"ד נבות תל צור עוזב את משרד כספי ושות' ומקים משרד בוטיק

תל-צור, שכיהן במשך 20 שנה כראש מחלקת הצווארון הלבן במשרדו של עו"ד רם כספי, יעמוד בראש משרד שאליו יתמזג משרד עורכי הדין שפירא, כפרי, בר-זיק. ייצג בעבר את ראשי הממשלה אהוד ברק, אהוד אולמרט ובנימין נתניהו. הוא הושעה בעבר למשך שנה ממקצוע עריכת הדין בשל התנהלות בפרשת הולילנד

תומר גנון 11:5612.01.20

עו"ד נבות תל-צור, ראש מחלקת הצווארון הלבן במשרד כספי ושות' במשך 20 שנה, עוזב את משרד עוה"ד מהגדולים בארץ ויוצא לדרך עצמאית, כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט".

 

 

משרד הבוטיק שבראשו יעמוד תל-צור יתמקד בליטיגציה מסחרית ועבירות צווארון לבן, ויתמזגו אליו עורכי הדין מירב בר-זיק, אריאל כפרי וטל שפירא אשר פרשו בעבר בעצמם ממשרד כספי ושות'. לראש מחלקת צווארון לבן במשרד כספי ושות' ימונה במקומו של תל-צור עו"ד ירון ליפשס.

 

עו"ד נבות תל צור עו"ד נבות תל צור צילום: אוהד צויגנברג

 

המשרד הממוזג ייקרא תל-צור ושות' וימנה 10 עורכי-דין. אל עו"ד תל-צור מצטרפת כשותפה במשרד גם עו"ד ליה גוני ממשרד כספי ושות'.

 

עו"ד תל-צור נחשב לאחד מבכירי סנגורי הצווארון הלבן בארץ. הוא ייצג שרים, אנשי עסקים בכירים וכן שלושה ראשי ממשלה לשעבר, בהם בנימין נתניהו, אהוד ברק ואהוד אולמרט.

 

עו"ד תל צור שב למשרד כספי ושות' לאחר שהושעה לשנה ממקצוע עריכת הדין במסגרת הסדר טיעון עם הפרקליטות. זאת לאחר שהורשע בקובלנה משמעתית בעבירה של התנהגות שאינה הולמת את מקצוע עריכת הדין, על רקע התנהלותו מול מנהלת לשכתו לשעבר של אולמרט, שולה זקן, במסגרת פרשת הולילנד.

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", לאחר שובו של תל צור למשרד הוא הודיע לראש המשרד, עו"ד רם כספי, שהוא שוקל את המשך דרכו כשותף בפירמה. כספי שראה בתל צור כעורך דין מרכזי במשרד, ואף כממשיך דרכו, שכנע אותו בשלב ראשון להמשיך לעבוד ממשרדי הפירמה. לאחרונה החליט תל-צור לצאת לדרך עצמאית.

 

מטעמו של עו"ד תל-צור נמסר כי: "הוא נפרד בהתרגשות מרם כספי והודה לו על הזכות שנפלה בחלקו לעבוד במחיצתו. השניים סיכמו כי שיתוף הפעולה ביניהם יימשך גם בעתיד".

 

ממשרד כספי ושות' נמסר: "מברכים את יקירנו, עו"ד נבות תל-צור בדרכו החדשה ומאחלים לו מקרב הלב הצלחה רבה. שיתוף הפעולה הפורה בתיקים רבים יימשך. מנהל מחלקת הצווארון הלבן במשרד עו"ד ירון ליפשס ימשיך להוביל את המחלקה בין היתר בתיקי ניירות ערך המשמעותיים במשק ובשורה ארוכה של הליכים פליליים, הליכים מינהליים והסדרי אכיפה".

 

 

x