שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תיירות

דובאי: המלון הגבוה בעולם יאבד את הכתר למלון אחר בנסיכות

רק לפני שנתיים חגגו בדובאי את השלמת בית המלון הגבוה בעולם, שמתנשא ל-356 מטר ו-75 קומות - וכבר עובדים במרץ על הקמת מלון חדש שגובהו יעמוד על 360 מטר ויכלול 82 קומות. צפו בתמונות

שירות כלכליסט 22:1911.01.20

ב-2018 חגגו בדובאי את השלמתו של בית המלון הגבוה בעולם, מלון Gevora, שזכה לחותמת של נציגי גינס - עם 75 קומות וגובה של 356 מטר (1,168 רגל). הגבורה אמנם רחוק מהמימדים של המגדלים הגבוהים ביותר, אך כתר המלונאות היה סיבה לגאווה גדולה.

 

 

ואולם מלון גבורה לא יזכה להחזיק בכתר תקופה ארוכה מדי. תוך שנים ספורות יעקוף אותו גורד שחקים חדש, מלון מוקף זכוכית, שממוקם במרחק נסיעה קצר, באזור המרינה של דובאי - מגדל סייל (The Ciel Tower). 

 

   מגדל סייל. גבוה מעל כולם מגדל סייל. גבוה מעל כולם הדמיה: The First Group

 

 

  הדמיה: The First Group
 בראש המגדיל יהיו מסעדות ובריכת שחייה בראש המגדיל יהיו מסעדות ובריכת שחייה הדמיה: The First Group

 

הסייל מתוכנן לכלול 82 קומות ולהתנשא לגובה של 360.4 מטר. לפי התוכנית שפרסמה החברה היזמית, The First Group, המלון יציע לאורחיו 1,209 סוויטות יוקרה, לצד אזורים משותפים, תוך שאיפה לניצול מיטבי של השטח.

 

 הדמיה: The First Group

 

 

החברה האדריכלית האחראית על התוכנית היא קבוצת NORR, מהמוכרות בעולם בפרויקטים ענקיים בסדר גודל כזה (התוכנית עצמה זכתה בשלושה פרסים בתערוכה שנערכה בדצמבר).

 

קומת תצפית מיוחדת תציע לבאים מבט פנורמי על העיר. בריכה בקומה גבוהה תאפשר למבקרים תצפית דומה, וכך גם מסעדות שימוקמו בקומות שונות במגדל.

 

עבודות ההקמה הראשוניות כבר החלו ב-2016 ומועד הסיום הצפוי לפי לוח הזמנים הקיים הוא בין סוף 2022 לתחילת 2023. באותו אזור שבו יוקם מגדל הסייל כבר עומדים כמה וכמה מגדלי ענק, בהם ה- Cayan(306 מטר) וה- Marina 101(שאינו מלון, גובה של 425 מטר).

 

 

 בריכת המגדל בריכת המגדל הדמיה: The First Group

 

 

אחת הסוויטות במגדל. הדמיה אחת הסוויטות במגדל. הדמיה הדמיה: The First Group

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x