$
רכב

כשאילון רקד: צפו בחגיגה הלא שגרתית של מייסד טסלה

מאסק רקד במשך 45 שניות במהלך השקת מפעל החברה בסין; הקהל לא נותר אדיש; גורמים מקורבים לחברה טוענים כי הוא עשוי להגיע בקרוב לישראל

תומר הדר 17:1607.01.20

אילון מאסק, כך ניכר, לא ממש מתאמץ כדי לעמוד בליבן של שערוריות - אך מצליח לעתים קרובות לצאת מהן בחן שאינו אופייני לבכירים בתעשיית הרכב העולמית.

 

 

 

כך, השנה הספיק מייסד ומנכ"ל יצרנית הרכב החשמלי טסלה להסתבך בתביעת דיבה לאחר שכינה צוללן "פדופיל" וגם לצאת מהפרשה מבלי שיצטרך לשלם פיצוי. בנוסף נחלץ מעוד פרשה שהפכה לסוג של בדיחה בתעשיית הרכב העולמית, לאחר שזכוכית החלון ה"מחוסמת" של הטנדר החדש של טסלה נופצה על ידי צמד כדורי מתכת במהלך השקת הטנדר. וזו רשימה חלקית בלבד.

 

כעת, למוד ניסיון מהשנה שחלפה החליט מאסק לחגוג את השקת מפעל טסלה החדש בסין באמצעות ריקוד, שנמשך מעל 45 שניות, במהלכן הקהל המופתע וגם המנחה צפו ביזם מנסה, לפחות כמיטב יכולתו, לרקוד.

 

 

 

 

לטענת גורמים המקורבים לחברה, מאסק עצמו עשוי להגיע לישראל לביקור במועד סמוך להשקת פעילותה של טסלה בישראל שצפויה להתרחש בקרוב. כפי שנחשף ב"כלכליסט", ההשקה תואמה לינואר השנה והיתה אמורה להתקיים ממש השבוע בקניון רמת אביב, ואולם לכלכליסט נודע כי היא נדחתה ולא תתקיים השבוע, זאת לאור מה שגורמים מקורבים לחברה מגדירים כ"קשיים לוגיסטיים בלתי צפויים".

 

עם זאת, בקניון רמת אביב הוכנו חניות ייעודיות למכוניות ובנוסף נודע לכלכליסט כי לאחרונה הודיע הקניון על שדרוג של מערכת הטעינה לרכב חשמלי בחניון.

x