$
משפט

המשטרה פתחה בבדיקת דליפת המידע מהטלפונים של אפי נוה

בהודעת המשטרה נאמר כי "הוחלט בתיאום עם פרקליטות המדינה על קיום בדיקה משטרתית ראשונית לבירור האם חומרים מצויים שלא כדין ברשות כל מי שאינו מוסמך לכך, והאם חומרים כאלה הופצו שלא כדין"

תומר גנון 15:1231.12.19

המשטרה פתחה בבדיקת דליפת המידע מהטלפונים של יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר, אפי נוה.

 

 

 

על פי הודעת אגף חקירות ומודיעין במשטרה: "לאור פרסומים שונים מהימים האחרונים, אודות הפצה שלא כדין של חומרים לכאורה מתוך טלפונים השייכים לעו"ד אפי נוה, ובהמשך לתלונה שהוגשה על-ידי בא כוחו של נוה בעניין זה, הוחלט בתיאום עם פרקליטות המדינה, על קיום בדיקה משטרתית ראשונית לבירור האם חומרים כאמור אכן מצויים/ מוחזקים שלא כדין ברשות כל מי שאינו מוסמך לכך/ מורשה לכך, והאם חומרים כאלה הופצו שלא כדין על-ידי גורמים כאמור".

 

 

אפי נוה אפי נוה צילום: ראובן קסטרו

 

בימים אחרונים מופצים ברשתות החברתיות דוגמאות למידע שדלף לכאורה מהטלפון של נוה, ורמזים על שופטים ועיתונאים שעמדו בקשר עם ראש הלשכה לשעבר. על הדליפה המאסיבית של החומרים דווח לראשונה בשבוע שעבר בערוץ 13.

 

נוה עצמו הגיש שלשום (א') ערר לפרקליטות המדינה נגד ההחלטה שלא להעמיד לדין ולהעניק חסינות לכתבת גל"צ הדס שטייף, והגורם שפרץ בשבילה את הטלפונים הניידים שלו – עו"ד יולי רוזנברג ממובילי מאבק המתחים נגד לשכת עוה"ד.

x