$
תיירות

לא רק מלונות יוקרה: ישרוטל תקים רשת אכסניות

הרשת החדשה תנסה למשוך את הדור הצעיר, שמחפש אווירה חברתית לצד חופשה זולה. ההוסטל הראשון יוקם במקום מלון בל הוותיק באילת. ההוסטלים יציעו גם חדרים זוגיים ומשפחתיים

נווית זומר 08:0423.12.19
רשת המלונות ישרוטל מצטרפת לטרנד המלונאות לצעירים ותקים לראשונה בתולדותיה רשת אכסניות. הרשת מכוונת לדור הצעיר של הנופשים, שלא מעוניין במלונות מהודרים אלא בחוויית לינה שונה וזולה.

 

ההוסטל הראשון יקום במקום מלון בל הוותיק באילת, שמשמש את ישרוטל כיום למגורי עובדים. הרשת במגעים עם בעל הנכס לחתימת הסכם במסגרתו יוגדל המלון ל־180 חדרים.

 

המלונות של אילת המלונות של אילת צילום: יאיר שגיא

 

עוד נודע שבכוונת ישרוטל לשתף פעולה בהקמת הפרויקט, וייתכן שגם בניהול, עם יוצאי רשת ההוסטלים סלינה. סלינה היא רשת אכסניות שהקימו יזמים ישראלים בדרום אמריקה, וכיום יש לה 46 אתרים ב־13 מדינות.

 

רשת סלינה עצמה חתמה השנה על הסכם שותפות עם חברת אמפא נדל"ן בבעלות האחים נקש, שהם גם בעלי ארקיע ומלונות בארץ, ועם שלומי פוגל להקים בחמש השנים הקרובות אכסניות בישראל.

 

לאחרונה גם רשת אברהם הוסטל, חלוצת האכסניות בארץ, הודיעה שהיא מתכננת להקים סניף ראשון באילת - באתר ששימש בעבר את מלון בי יוניק.

 

מחפשים את הצעירים

 

מספר התיירים באילת במגמת עלייה, וחלקם מחפשים חופשה זולה יותר מהמוצעת כיום במלונות בעיר. כמו כן, עולם התיירות מזהה את כוחם העולה של הנוודים האלקטרוניים, שמתיירים תוך כדי עבודה באמצעות המחשב ומחפשים הכלאה בין אכסניה לחלל עבודה נוח.

 

האכסניה של ישרוטל תכיל מגוון חדרים: שיתופיים, לזוגות ולמשפחות, עם דגש על חללים משותפים ועיצוב. לדברי המנכ"ל ליאור רביב, "מעבר לאווירה נעניק תכנים יחודיים". עוד אמר רביב כי "הרשת צריכה לפעול בכל ההיבטים. הצעירים היום הולכים למקומות אחרים ואנחנו רוצים להיות שם. נתחיל באילת ונקים עוד סניפים".

 

הרשת, שסובלת מקיפאון בתוצאות, מקימה בימים אלה את מלון קדמא בשדה בוקר, מלון סוויטות בים המלח ומלון בכיכר ציון בירושלים. כמו כן, היא "סימנה" את תל־אביב: תקים מלונות בדיזנגוף 99, במתחם מד"א ברחוב בזל, באחד העם, במבנה השק"ם לשעבר ביפו, במגדל ליאון בטיילת וליד נמל תל־אביב.

x