משפט

עו"ד עמית בכר, התובע בתיק נוחי דנקנר מצטרף למשרד עורכי הדין ש. הורוביץ ושות'

בכר, יו"ר מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין, ומי שכיהן כפרקליט בכיר בפרקליטות מיסוי וכלכלה יצטרף לעו"ד פנינה שפר עמנואל, בהובלת מחלקת הצווארון הלבן במשרד. במשרד ש. הורביץ עובדת כשותפה רעייתו, עו"ד נועה גלזר בכר

עו"ד עמית בכר, יו"ר מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין, ומי שכהן כפרקליט בכיר בפרקליטות מיסוי וכלכלה והיה תובע בתיק נוחי דנקנר , מצטרף למשרד עורכי הדין ש. הורוביץ ושות'. עו"ד בכר יצטרף לעו"ד פנינה שפר עמנואל, בהובלת מחלקת הצווארון הלבן במשרד. יש לציין כי גם רעייתו של בכר, עו"ד נועה גלזר בכר עובדת כשותפה ב. ש הורביץ .

 

עו"ד עמית בכר פרש בתחילת השנה מפרקליטות מיסוי וכלכלה, שם כיהן במשך 12 שנים כפרקליט בכיר במחלקת נירות ערך. עו"ד בכר התמחה בטיפול בתיקים פליליים ומנהליים בשוק ההון, ובתיקי צווארון לבן. בין התיקים הרבים בהם טפל, בכר שימש כתובע בתיק נוחי דנקנר, בפרשת הרצת האג"ח בבית ההשקעות "פסגות" ובתיק הרצת האג"ח בחברת מליסרון. בנוסף לכך טיפל בכר בנושאים מגוונים של עבירות שימוש במידע פנים, אחריות פלילית של נושאי משרה ושל תאגידים, הונאות פיננסיות, הלבנת הון, עבירות דיווח ועוד.

 

עו"ד עמית בכר עו"ד עמית בכר צילום: דנה קופל

 

עם פרישתו מהפרקליטות בתחילת השנה מסר בכר על כוונתו לעסוק גם בעשייה ציבורית, במטרה לפעול לחיזוק עצמאות מערכות המשפט ואכיפת החוק. בחודש יוני נבחר עו"ד בכר לראש מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין. עו"ד עמית בכר (43) הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד.

 

עו"ד בכר מצטרף בהובלת מחלקת הצווארון הלבן לעו"ד פנינה שפר עמנואל, הפעילה בהצלחה בתחום זה כבר שנים רבות ומתמחה, בנוסף לעבירות כלכליות, גם בהיבטים הפליליים של מסים, איכות סביבה ובטיחות בעבודה.  

 

עו"ד טל בנד, שותף בכיר במשרד ש. הורוביץ ושות' וחבר בהנהלתו מסר: "אנחנו שמחים להודיע היום על צירופו של עו"ד עמית בכר למשרדנו. אני מאמין שכישוריו של עמית וניסיונו במסגרת המערכת הציבורית בתחום הצווארון הלבן יוסיפו נדבך חשוב לחיזוק היכולות של המשרד בתחום זה. אני מברך את עמית על בחירתו בנו כבית לפעילותו המקצועית במגזר המשפטי הפרטי. אני סמוך ובטוח שפנינה ועמית ישכילו להוביל את המחלקה ולהצעידה מחייל אל חייל, וכולנו מאחלים לשניהם הצלחה מרובה".

 

עו"ד פנינה שפר, שמובילה מזה שנים את תחום הצווארון הלבן בש. הורוביץ ושות', מסרה: "אני שמחה מאד על הצטרפותו של עמית אלינו. לא אחת יצא לנו לפעול משני צדי המתרס, תמיד בהערכה רבה ובקשרי ידידות. אין לי ספק שעתה, כשנאחד כוחות, יהיה בכך מכפיל כוח חשוב. ניסיונו של עמית במערכת הציבורית יתרום, ללא ספק, בהרחבת ובהעמקת השירות המשפטי המקצועי שניתן ע"י המשרד בתחום הצווארון הלבן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x